Ціни на шини, наявність в Дніпрі

Всі шини, представлені на сайті, є в наявності "на сьогодні".

Які шини Вас цікавлять?

Від чого залежить ціна на шини


Вартість нових автопокришок може мати відчутні відмінності в різні пори року. Знаючи основні принципи ціноутворення на ринку шин, ви маєте непогану можливість заощадити на придбанні їх для свого автомобіля.

В першу чергу слід розуміти, що шини - сезонний товар. Проміжок з жовтня по березень - пора холодів та ожеледиці, коли більшість водіїв їздить на зимовій гумі. У теплу пору року, з квітня по вересень - попитом користуються літні шини. На початку кожного сезону, тобто в жовтні і березні, на ринку виникає величезний попит на покришки - автомобілісти прагнуть якомога швидше підготувати свої машини до відповідних погодних умов. Продавці в цей час пропонують найбільш широкий вибір моделей покришок, але ціна на них зростає. Якщо ви бажаєте заощадити, то краще купувати нові шини в кінці сезону, коли магазини прагнуть скоріше позбутися від сезонних залишків і встановлюють на покришки найнижчі ціни. Наприклад, ви можете купити шиповану гуму в березні, зберігати її все літо, а з настанням осінніх холодів спокійно з'їздити на шиномонтаж і «перевзутися». Таким чином, ви істотно заощадите, але ось вибір моделей шин буде, на жаль, обмежений. Подібне справедливо і для літніх шин: вибір ширший в квітні, а найнижчі ціни в серпні - вересні.

Крім сезонного попиту, на вартість легкових шин впливає безліч додаткових чинників. Головним з них є курс іноземної валюти, адже близько 80% ринку покришок - імпорт з-за кордону. Крім цього, багато що залежить від «апетитів» імпортерів, від квот на поставку виробників, від насиченості ринку новими шинами, від рівня роздрібної конкуренції, від купівельної спроможності автомобілістів і навіть від погоди.

На ринку шин виділяють 3 основні цінові категорії: бренди першого ешелону (високі ціни), бренди другого ешелону (середні ціни) і третього, в який входить продукція з найнижчими цінами. При покупці краще всього орієнтуватися на співвідношення ціна-якість. Зазвичай, такі шини знаходяться в середній ціновій категорії і мають пристойну якість і демократичні ціни. Що стосується дорогих шин, то найчастіше купуючи їх, ви переплачуєте виключно за бренд, рекламу і «престижність» марки, хоча співвідношення ціна - якість у цій гуми може бути далеко не найкращим. При покупці ж дешевих покришок існує небезпека наштовхнутися на занадто низькопробний товар, що не відповідає ніяким вашим запитам. Хоча багато виробників - «новачків», що випускають непогану гуму, починають пробиватися на ринок саме з низької цінової категорії, заманюючи покупців низькою вартістю. Коли марка стає відомою і виникає стабільний попит, такі компанії змінюють цінову політику, поступово підвищуючи ціни на свій товар.

В кінці 2009 року Європейський парламент прийняв рішення про введення нової системи маркування шин. Для автолюбителів ця новина, безумовно, приємна. Справа в тому, що з листопада 2012 року всі виробники автопокришок зобов'язані маркувати свою продукцію з урахуванням нових вимог. Тепер покупець зможе отримувати набагато більше інформації, лише уважно вивчивши написи на покришках. Крім вже існуючих позначень, на шині з'являться додаткові дані про рівень шуму, зчепленні з мокрою дорогою і економії палива. Нововведення дозволять покупцям більш об'єктивно оцінити здатність шини економити паливо, чинити опір акваплануванню і зводити до мінімуму шум при русі. Завдяки всьому цьому, виробникам шин доведеться ще сильніше конкурувати між собою, захоплюючи споживачів саме якістю продукції, а не популярністю або престижністю бренду.

Незважаючи на все вищесказане, навіть знаючи закономірності в ціноутворенні і володіючи достатньою інформацією про покришках, рядовому автолюбителю іноді буває важко зробити вибір. У такому випадку потрібно уважно вивчити побільше відгуків про шини тих людей, які вже їздили на них. А найкраще - звернутися до знаючих консультантів, які допоможуть підібрати шини, які максимально відповідають вашим побажанням.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.