Зимові шини

Зимові шини умовно можна розділити на дві групи: із шипами та без шипів. Шини без шипів та без отворів під шипи називають липучками або фрикційними шинами. Принцип дії цих шин полягає в тому, що на поверхні протектора є велика кількість прорізів (ламелів), які при обертанні колеса послідовно змикаються і розмикаються, створюючи ефект присоски. За рахунок цього відбувається "прилипання" протектора шини до слизької зледенілої поверхні. При цьому чим м'якша гума протектора шини і чим більше на ній ламелів, тим краще буде зчеплення такої шини з дорогою при низьких температурах.

Шини з шипами теж мають ламелі в протекторі, але їхня кількість менша, а основну роботу на льоду виконують шипи. Вони вгризаються в поверхню і не дають шині прослизати при обертанні. Для їзди льодом найкращий варіант це шипована гума. Але шипи мають і недоліки. Такі шини сильно шумлять та руйнують асфальтове покриття дороги.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.