Зимові шини R14C

Виберіть потрібний розмір...

Зимові покришки виготовляють з м'якої гуми. Вона не твердне при негативних температурах і ламелі в протекторі, послідовно зближуючись при коченні шини, дозволяють впевнено рухатися на льоду за рахунок ефекту присоски. А найсучасніші і високотехнологічні моделі крім цього, здатні вбирати і відводити мікрошар водяної плівки, що знаходиться на поверхні льоду. Саме він - "мастило" і причина явища ковзання.

Для зимового періоду іноді слід вибирать шини зі спеціальними шипами, які володіють протиковзкими властивостями. Але якщо у ваші плани не входить їзда по заміських дорогах, то шиповка абсолютно не обов'язкова. Для міських доріг вона навіть шкідлива, оскільки такі дороги розчищають і їзда буде відбуватися по асфальту або сніжно-сольового місиву. Відомо, що шиповані шини на очищеному асфальті працюють гірше, ніж нешипована гума.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.