Шини Sava

Sava є одним з найбільших і найбільш успішних виробників шин для легкових автомобілів, позашляховиків і вантажівок в Центральній Європі. Шини Sava - це Європейська якість за розумною ціною.

Вони виробляються висококваліфікованим і досвідченим персоналом з використанням найсучаснішого обладнання. Всі шини проходять ретельний контроль якості і відповідають всім сучасним стандартам. Завод Sava в Словенії є одним з найбільш передових виробництв шин в Європі. Основа виробництва - використання технологій GoodYear. Sava налічує близько 1600 співробітників і щорічно виробляє більше восьми мільйонів шин. Крім того, на цьому ж підприємстві виробляються шини інших середніх і преміальних брендів, що входять в групу GoodYear.

У 2003 році поряд з заводом був побудований розподільний центр площею близько 17 тис. М2. Цей об'єкт є в якості основного розподільного центру в Південно-Східній Європі. Він здатний вмістити до одного мільйона покришок для легкових автомобілів. Будівництво центру мало величезне значення для розвитку компанії і зміцнення позицій на світовому шинному ринку.

Історія компанії почалася в 1921р., Коли був побудований завод з виробництва гумових виробів під назвою "Вулкан". У 1948р. був створений товарний знак Sava і почалося серійне виробництво автомобільних шин. У 1997р. між компанією Sava і корпорацією GoodYear було підписано угоду про спільну діяльність. А в 2004р. компанія стала власністю корпорації. Сьогодні бренд Sava входить в групу GoodYear.

Компанія Sava представляє широкий модельний ряд автошин для вантажних автомобілів, а також кілька відомих і добре зарекомендувавших себе легкових моделей.

Літні шини Sava:

Perfecta - надійні та економічні, забезпечують високий пробіг і хороше зчеплення з мокрою дорогою.

Intensa HP - нова модель з індексом швидкості H. Має направлений малюнок протектора, а також поліпшений склад гумової суміші, що включає в себе новий полімер для збільшення пробігу шини.

Зимові шини Sava:

Eskimo S3 – надійна і перевірена шина для важких зимових умов. Спрямований малюнок протектора відмінно самоочищається і виводить снігову кашу, а велика кількість ламелей разом з "зимовим" складом гуми дозволяють шині впевнено пересуватися по обледенілій поверхні.

Eskimo Ice - шипована шина з агресивним направленим малюнком протектора. Призначена для льоду і укоченого снігу, має відмінні показники керованості і гальмування.

І нарешті, нова всесезонна модель 2009р. Sava Adapto. Шина призначена для використання в умовах м'якого клімату з малосніжними і теплими зимами, також має направлений малюнок і високий опір акваплануванню. Малюнок протектора Sava Adapto практично збігається з малюнком всесезонних шин GoodYear Eagle Vector

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.