Зимові шини Hankook

Південнокорейська корпорація Hankook Tire Manufacturing Co., Ltd є сьогодні найбільшим в світі виробником автомобільних покришок всіх призначень. Високотехнологічні шини Hankook виготовляються безпосередньо на території Кореї, а також на новому сучасному заводі Hankook в Угорщині. Це дозволяє забезпечувати максимально високий рівень контролю якості продукції. Корпорація має представництва в ряді європейських країн і США, а шинами під брендом Hankook комплектуються нові автомобілі, що випускаються такими відомими компаніями, як Ford і Opel. Сучасний модельний ряд Hankook представлений величезним числом різноманітних автопокришок для самих різних умов експлуатації. І вітчизняним автолюбителям, охочим без проблем пересуватися по дорогах під час холодів і снігопадів, будуть, безумовно цікаві деякі зимові моделі цієї корейської гуми.

Для початку варто звернути увагу на сучасні шиповані шини
Hankook Tire Winter i*pike W409.

Hankook W409

Ці покришки скандинавського типу чудово підійдуть для морозних зим, що супроводжуються рясними снігопадами. Шестирядний розташування сталевих штифтів забезпечує відмінну керованість на засніжених і зледенілих поверхнях. Потужний «породистий» V-подібний протектор чудово тримає дорогу, не даючи машині піти в занесення або забуксували навіть в самому глибокому снігу. Якщо у вашому місті взимку випадає маса снігу, а дороги при цьому прибирають погано, то ця гума - для вас! Жорсткі і гострі боковини в поєднанні зі складною системою Лемеля і канавок дозволяють покришці створювати сильну тягу навіть у великій кількості сніжної «каші». Шипи W409 досить міцні, надійні, при низьких температурах забезпечують ефект «вгризання» в лід і укочений сніг, дозволяючи уникнути зайвих пробуксували і юза при гальмуванні. На жаль, W409 злегка шумновата на сухому асфальті, але цей недолік дуже типовий для шипованих покришок, втім, як і для зимової гуми в цілому. До того ж, при їзді по снігу або льоду акустичний комфорт виявляється цілком пристойним. В цілому, гума Hankook Tire Winter i * pike W409 хороша і дуже надійна, особливо для північних регіонів з суворими зимами. Володіючи оптимальним співвідношенням ціна-якість, W409 нерідко ставати лідером продажів в своєму ціновому сегменті.

Трохи менш популярною моделлю, ніж W409, є шини
Hankook Winter i*cept W605.

Hankook W605

Дана нешипованная покришка, створювалася для активної їзди по снігу і льоду. Завдяки кремнийсодержащими складу гуми, шини W605 при будь-якій температурі зберігають свою еластичність, що не дубеют, а тому створюють відмінне зчеплення з дорогою. Протектор W605 розділений на три зони, кожна з яких діє при певному типі руху автомобіля. Навантаження розподіляється таким чином, щоб знос відбувався найбільш рівномірно, а разом з тим мінімально. Виступи на бічній частині шини служать для збільшення прохідності і не дають машині зірватися в занесення. У загальних рисах - гума м'яка, добротна, тиха, добре відчуває себе як на битій снігу, так і в «каші». З великих недоліків цієї моделі від Hankook слід виділити не дуже приємне поведінку на льоду. При попаданні коліс на заледеніло сиру поверхню гальмівний шлях може зрости, особливо коли температура за бортом трохи нижче нуля. Однак, якщо гальмувати завчасно, проблем виникнути не повинно. Тим більше, з безпосередньо рухом по льоду гума справляється відмінно - сильного зносу осей або недостатньої поворотності автомобіля не спостерігається навіть в сильну ожеледицю. За свої гроші, Hankook Winter i * cept W605 - цілком непоганий варіант, особливо для тих, хто віддає перевагу спокійному і розмірений стиль їзди.

ААвтомобілістам, які проживають в місцях з більш теплим кліматом, слід звернути увагу на модель
Hankook Icebear W440.

Hankook W440

На відміну від своїх «скандинавських» побратимів W409 і W605, ця гума призначена для м'яких зим, для яких характерна велика кількість бруду і сльоти. Протектор Icebear W440 порізаний глибокими і широкими поздовжніми канавками, щоб ефективно відводити воду з плями контакту. Кремнийсодержащими склад гумової змести надає шинам еластичність і легкість, покращує керованість і стабільність на мокрій або запорошених снігом дорозі. До того ж, W440 мають чудову тягою і мінімальним опором коченню - а це вже економія палива! При виготовленні шини застосовується новітня технологія управління жорсткістю контурів, поліпшені характеристики поясу корду і борти покришки. Резюмуючи, гума Icebear W440 впевнено почуває себе у воді, бруду, сніговій каші і заметах. А ось при настанні різких заморозків слід бути акуратніше - W440 не надто «дружить» з льодом, на якому пропадає стабільне зачеплення з поверхнею, збільшуючи тим самим гальмівний шлях. Проте, ця відносно недорога, а разом з тим довговічна гума від Hankook зуміє порадувати вас безшумної і комфортною їздою, навіть незважаючи на деякі недоліки. Особливо відзначимо, що покришки Hankook Icebear W440 особливо рекомендовані до використання за результатами тесту ADAC motorwelt, який проводився у вересні 2009 року.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.