Зимові шини GoodYear

Зима - дуже гарний час року. Але, на відміну від спекотного літа, зимова краса часом таїть в собі масу небезпек для автомобілістів. Рясні снігові опади, ожеледь, бруд - всі ці явища природи ніяк не сприяють водінню, навпаки, збільшуючи ризик втратити управління над автомобілем і, не дай бог, потрапити в ДТП. Адже якою б потужною і високотехнологічної не була ваша машина, головне для неї на зимових дорогах - це впевнене зчеплення покришок з скрижанілий поверхнею. І з метою розширити ваші уявлення про справжній зимовій гумі, пропонуємо вашій увазі сучасні шини GoodYear ! Компанія GoodYear багато десятиліть займається виробництвом якісних і надійних автомобільних шин. Найбільшою популярністю на вітчизняному ринку користуються моделі GoodYear UltraGrip 7 та 7 +, UltraGrip Extreme і UltraGrip Ice +. А також новинка 2011 р GoodYear UltraGrip 8.

Загальновідомий факт, що властивості гумової суміші шин можуть змінюватися в залежності від температури навколишнього повітря. При сильних морозах деякі покришки здатні серйозно задубіти, ствердіти і втратити стійкий контакт з дорогою. Але завдяки новій гумової суміші з додаванням полімерів нового покоління, GoodYear UltraGrip 7 відмінно тримають дорогу при найширшому діапазоні температур, в мороз і в сльоту. Безсумнівною перевагою цих покришок є також сучасний доопрацьований каркас, який сприяє швидкій адаптації шини до постійно змінюваних типам покриття і рівномірно розподіляє динамічні навантаження, оптимізуючи розмір плями контакту. Що стосується спрямованого малюнка протектора, то і тут UltraGrip 7 є чим похвалитися! Система призматичних ламелей забезпечують ефект «вгризання» шини в укочений сніг і лід, а завдяки особливому розташуванню блоків і канавок протектора забезпечується непоганий акустичний комфорт за будь-яких швидкостях. Швидкий і повний водовідведення із зони контакту відбувається за рахунок подвійних V-образних канавок, якими усіяний весь протектор UltraGrip 7.

UltraGrip 7

В цілому, шина UltraGrip 7, як і її модифікація UltraGrip 7 + - дуже тиха, м'яка, передбачувана в русі. Прекрасно почуває себе в сльоти та талому снігу, а на сухому асфальті і зовсім поводиться як звичайна літня шина. Треба відзначити, що UltraGrip 7 та 7 + - дуже міцні покришки, легко витримують попадання в глибокі ями і разом з тим без проблем піддаються балансуванню. До того ж опір коченню у цих шин мінімальне, що приємно порадує вас невеликим зниженням витрати палива. Проте, UG7-7 + можна вважати виключно гумою для міста, де дороги швидко прибирають або посипають реагентом. Справа в тому, що зчеплення з льодом цієї гуми залишає бажати багато кращого, а в глибокому снігу на ній можна і зовсім намертво застрягти. В ожеледь і рясні опади слід поводитися на дорозі акуратніше, ніж зазвичай - машина може буксувати на старті, піти в занесення а її гальмівний шлях на цих шинах часом зростає. Але, з іншого боку, не варто вимагати від нешипованной міської гуми неможливого! Якщо водити спокійно, впевнено і завжди адекватно враховувати дорожню обстановку, то і на таких шинах зимові небезпеки минуть вас стороною.

Для швидкої же їзди по слизьких захолонуло дорогах компанія GoodYear розробила покришки UltrGrip Extreme із застосуванням технології «Активний шип», що дозволило скоротити гальмівний шлях на льоду на 6% і помітно поліпшити зчіпні характеристики. Шина виконана за технологією «TwinGrip» з використанням двох шарів гуми. Зовнішній шар - м'який, поліпшує зчеплення і мінімізує знос. Внутрішній виконаний з більш твердої гуми, міцніше утримує шипи і забезпечує плавність ходу на сухому асфальті. Центральне ребро протектора утворює жорсткі кромки зачеплення і, як і модель 7-7 +, забезпечує ефект «вгризання» в заледенілу поверхню. Сам протектор виконаний з великих жорстких плечових блоків і пронизаний безліччю Лемеля з метою миттєвого гідроотвода і стабільного зчеплення.

UltraGrip Extreme

Треба сказати, шини UltraGrip Extreme прекрасно показують себе навіть в найсуворіших умовах. Будь то лід, сніг або сльота - зчеплення з дорогою завжди на рівні! Деяким недоліком можна вважати акустичний комфорт - гума шумить, хоча і дуже ненав'язливо. Поведінка на мокрому і сухому асфальті просто чудове - за цим показником Extreme залишає позаду всіх конкурентів у своєму ціновому сегменті. А ось шипи на цих шинах розгубити вельми просто, так що слід бути акуратніше при переїзді трамвайних колій і намагатися рушати на сухому асфальті, уникаючи пробуксовки ведучих коліс. На закінчення відзначимо, що UltraGrip Extreme - м'яка, виключно зимова гума , призначена для негативних температур. Як тільки стрілка термометра сягає в плюс, покришки починають «плавати», керування автомобілем погіршується, а їх знос збільшується.

Черговим шедевром від GoodYear є нешипованная фрикційна шина UltraGrip Ice +. Створена з використанням технології «ActiveGrip», ця покришка завжди забезпечує найкращу керованість в суворих умовах півночі. Це обумовлено її двошарової конструкцією із застосуванням гібридних ламелей. Рівномірний знос, збільшений термін служби гуми і оптимальний розмір плями контакту досягається шляхом використання мультирадіусного профілю з малим радіусом плеча. Глибокий і різноманітний малюнок протектора надає гумі UltraGrip Ice + м'якість і безшумність для комфортної їзди по засніжених трасах.

UltraGrip Ice+

У загальних рисах, UltraGrip Ice+ - саме зимова, «низькотемпературна» гума. Володіючи чудовими характеристиками на засніжених і затягнутих ожеледицею дорогах, на асфальті вона демонструє не найкращі свої якості. При їзді по сухому покриттю, особливо при температурі вище нуля, м'які шини Ice + видають досить гучний шум, стають «незграбними», погіршується управління. Проте, якщо ви не любитель екстремальної їзди, але при цьому хочете комфортно і без проблем пересуватися в сувору сніжну зиму, ці покришки - для вас! Ожеледь, круті підйоми, завалені сніжною кашею, мокрий сніг і рясна бруд - UltraGrip Ice + гідно впорається з цими перешкодами. А підвищена зносостійкість дозволить використовувати ці покришки кілька сезонів поспіль, без втрати їх властивостей.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.