Зимові шини Dunlop

Із закінченням літнього сезону будь-який водій поступово починає готувати свій автомобіль до холодів, щоб майбутня зима пройшла для нього безпроблемно і з найменшими фінансовими витратами. Одним з найважливіших аспектів комфортної та безпечної їзди в зимовий час є правильний вибір автомобільних покришок.

Уже багато десятиліть найстаріша компанія Dunlop славиться як виробник якісних і високотехнологічних шин, здатних задовольнити запити практично будь-якого, навіть самого вибагливого споживача. Само собою, для зимового сезону Dunlop готова запропонувати десятки різних моделей. Але, давайте звернемо увагу в першу чергу на ті автопокришки, які призначені спеціально для довгих і сніжних зим, а значить найбільш затребувані в нашій країні. Йдеться про шини SP Ice Response і Graspic DS3.

SP Ice Response

Перша модель, Dunlop SP Ice Response, розроблялася спеціально для суворих морозних зим. Володіючи величезним запасом міцності і високою надійністю, шиповані зимова гума SP Ice Response ідеально підходить для екстремальних дорожніх умов півночі. Зруйновані дороги, обмерзлі колії і рясна снігова «каша» - це все знайомі вітчизняним водіям перешкоди, з якими шини від Dunlop чудово справляються. Своїми гідними характеристиками, гума SP Ice Response багато в чому зобов'язана своєму особливому протектору. Його направлений малюнок має величезну кількість ріжучих крайок, які немов «вгризаються» в лід, забезпечуючи відмінне зчеплення на слизькій і засніженій поверхні.

Крім того, ламелі мають здатність до взаємної блокування, підвищуючи тим самим подовжню і поперечну жорсткість всього протектора. Широкі канавки плечових зон запобігають забивання протектора липким мокрим снігом. Завдяки цьому, навіть при русі по глибокому снігу, колеса автомобіля не зриваються в букс. Протектор SP Ice Response має двошарову структуру, завдяки якій шипи надійно фіксуються і не вилітають з покришки при випадковій пробуксовці на сухому асфальті.

На жаль, часто трапляється так, що володіючи чудовими тяговими і прохідними характеристиками, шина не може похвалитися високим рівнем комфорту. Це явно не відноситься до Dunlop SP Ice Response! Виконані за технологією «Active Stud», шипи на покришці розташовані асиметрично, що дозволяє їм постійно утримувати зчеплення з дорогою, що не видаючи в той же час зайвого шуму. Dunlop SP Ice Response підійдуть і для спокійної їзди по місту, і для швидких розгонів, маневрів і гальмувань на засніжених трасах.

Graspic DS3

Ще одна модель від Dunlop, якої слід приділити увагу - це Graspic DS3 . На відміну від жорсткої шиповані SP Ice Response, ця покришка м'якша, не володіє шипами, але тим не менш, за рівнем безпеки і комфорту нітрохи не поступається своєму «побратиму». Головна особливість покришок Graspic DS3 - гумова суміш, яка містить найтонші волокна скла. Під час руху ці волокна чіпляються за поверхню дороги, немов мікроскопічні шипи, підтримуючи належне зчеплення. Трьохзонний профіль протектора і складна система ламелей і канавок забезпечує рівномірний розподіл навантажень по всьому плямі контакту, а разом з тим сприяє миттєвому очищенню протектора від налиплого снігу. Розміщення з перемінним кроком блоки протектора підвищують акустичний комфорт і задоволення від їзди. Завдяки японськими технологіями, що застосовуються при виробництві, покришки Dunlop Graspic DS3 мають підвищену зносостійкість і без проблем прослужать вам декілька сезонів поспіль.

В цілому, Graspic DS3 - добротна міська гума, створена для розміреної спокійної їзди. Само собою, ідеальної гуми не існує - у цих покришок є і свої недоліки. Graspic DS3 - чисто зимова гума. Надійні при низьких температурах шини, під час потепління можуть злегка втрачати деякі свої властивості: гальмівний шлях збільшується, а управління ставати не таким чуйним. Коли навесні стовпчик термометра піднімається до плюсової позначки і проїзна частина перекривається мокрим снігом і підталим льодом, водієві варто бути набагато уважніше до дорожньої обстановки та уникати надто агресивної поведінки на дорозі.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.