Зимова гума Continental

Закінчилося літо, а разом з ним пішла і тепла погода. Стрілка термометра опускається з кожним днем все нижче, і ось уже прийшов час задуматися про те, як правильно і грамотно підготувати автомобіль до зими. Безсумнівно, в першу чергу варто задуматися про нові зимові покришки для вашого авто. Чим якісніше і надійніше будуть шини, тим спокійніше і впевненіше ви будете себе почувати в сувору лютневу погоду. Незамінним помічником автомобіліста під час довгої затяжної зими можуть стати високотехнологічні німецькі автошини Continental.

Сучасні автомобілі все частіше оснащуються електронними системами стабілізації руху, які утримують машину на слизькій дорозі і не дозволяють їй зірватися в неконтрольований занос. Спеціально для авто, оснащених системою ESC, концерн Continental AG розробив зимові покришки ContiVikingContact 5 і ContiWinterContactTS 830.

ContiVikingContact 5

ContiVikingContact 5 є продовженням знаменитої серії покришок, успадкувавши від попередників технологічні рішення. Зокрема, при створенні нової шини було прийнято рішення оснастити її асиметричним малюнком протектора, за основу якого було взято протектор від ContiVikingContact3, що славиться своїми робочими характеристиками і чудовими гальмівними властивостями. Інженери компанії Continental багато в чому вдосконалили наявний малюнок, рівномірно поліпшивши всі життєво важливі характеристики, необхідні в умовах суворого клімату. В першу чергу його оснастили похилими поздовжніми канавками - і тепер покришка має можливість миттєво самоочищається, видавлюючи через них налиплу снігову "кашу" і воду. Велика кількість зчіпних граней на блоках протектора значно збільшує пляму контакту, разом з тим оптимізуючи передачу тягового зусилля. Збільшена кількість ламелей і м'яка гумова суміш значно скорочують гальмівний шлях, дозволяючи автомобілю швидко, але плавно загальмувати навіть коли під колесами суцільний укочений лід.

Плоский профіль ContiVikingContact5 чудово протистоїть бічним навантаженням, утримуючи машину на дорозі і не даючи колесам зриватися в ковзання при проходженні крутих поворотів. По частині комфорту ContiVikingContact5 не поступається більшості конкурентів, часом і зовсім залишаючи їх позаду. Здатність «ковтати» дрібні нерівності на дорозі і безшумний, плавний хід цих шин доставить вам чимало задоволення від водіння. Купуючи ContiVikingContact5, ви отримуєте якісну міську гуму для безпечної зимової їзди. Однак, як і багато інших зимові моделі, при плюсових температурах ContiVikingContact5 втрачає колишню стійкість і швидкість її зносу помітно зростає.

ContiWinterContact TS830

Ще одна модель з асиметричним малюнком протектора, розроблена спеціально для системи ESC - ContiWinterContact TS830 . Зовнішня сторона протектора зі стабільними шашками забезпечує миттєву реакцію на кермо і стабільне проходження поворотів. Внутрішня-же сторона поцяткована безліччю канавок і ламелей, покликаним утримувати зчеплення з дорожнім покриттям, а разом з тим - відводити бруд і воду з плями контакту. Але головна особливість автопокришок ContiWinterContactTS830 - це 0-градусні-синусні ламелі, які забезпечують найбільш повну передачу сили на поворотах. Саме завдяки їм дію електронних стабілізуючих систем на кшталт ESC ставати більш чітким і помітним, допомагаючи іноді уникнути серйозної аварії. Але навіть якщо ваша машина і не обладнана подібними електронними системами, технологія 0-градусних-синусних ламелей все одно значно робить автомобіль більш стійким до бічного зносу і відходу від прямолінійного руху.

В умовах сучасної конкуренції виробники автомобільних шин просто не можуть обходити стороною такі важливі споживчі властивості як акустичний комфорт і плавність ходу. Ось і ContiWinterContact TS830 не є винятком з правила - будь-який водій, який експлуатує ці німецькі шини, відзначає дивну тишу під час руху і відсутність будь-яких вібрацій від нерівностей дорожнього полотна. Всі свої робочі властивості ContiWinterContactTS830 зберігає кілька сезонів поспіль, аж до свого повного зносу.

Наостанок зазначимо, що солідну кількість всіляких типорозмірів зимових покришок Continental робить їх доступними для найширшого спектра автомобілів і ви без проблем підберете підходящі шини для своїх потреб. Удачі на зимових дорогах!

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.