Зимові шини Petlas Full Grip PT935

Тут представлені Всі Розміри шин Petlas Full Grip PT935, які Є в Наявності

Petlas Full Grip PT935 - зимова шина, розроблена для забезпечення зчеплення і тяги на зимових дорогах, для легких комерційних автомобілів, таких як пікапи, фургони і мікроавтобуси.


Petlas Full Grip PT935

PT935 має V-подібний направлений малюнок протектора блочного типу, зі спеціально розробленими хвилястими канавками, що забезпечують швидке і надійне зчеплення на снігу і льоду. Завдяки спеціальній структурі плечового пояса, ширина якої оптимізована для зниження шуму, а края блоків додатково загострені, шина забезпечує стійкість в поворотах і відмінний контроль управління на високих швидкостях.


Petlas Full Grip PT935

Збільшена кількість ламелей і їх спеціальна форма поліпшило показники вантажопідйомності і максимізувати гальмівні характеристики в глибокому снігу і на льоду.


Petlas Full Grip PT935

Гумова суміш протектора, виготовлена ​​на основі спеціальної технології FST (Fine Silica Technology) компанії Petlas, зберігає гнучкість навіть при екстремально низьких температурах, забезпечуючи чудове гальмування і стійкість на дорозі. Шини гарантують м'який хід, високу міцність і надзвичайно низький знос протектора, завдяки цьому дуже легкому, гнучкому і міцному композитного матеріалу.Petlas

Компанія Petlas, що представляє один з найважливіших турецьких шинних брендів, була заснована в середині 1970-х років через потребу в постачальника шин для турецької армії. Поступово, в результаті розвитку інфраструктури і збільшення кількості автомобілів на національному рівні, нова державна компанія перейшла на виробництво автомобільних шин і сільськогосподарської техніки.

На початку 1980-х років співпраця з іншими відомими виробниками в галузі, такими як японський консорціум (Yokohama, Sumimoto Kope Shell), принесло компанії користь завдяки її ноу-хау в галузі дизайну та підтримки. На додаток до технологічного співробітництва партнерство з Barum також призвело до збільшення експорту за рахунок використання торгової мережі, що належить до відповідного постачальника.

Довгий період після приватизації компанії був відзначений багатьма невизначеностями, аж до поглинання Abdulkadir Ozcan Group. Завдяки величезним інвестиціям в модернізацію заводу в провінції Елязиг і нового підходу компанія відновилася, і виробництво зосередилося в основному на шинах для легкових автомобілів і легких вантажівок. В даний час Petlas займає перше місце на ринку шин в Туреччині та експортує продукцію як в Європу, так і на Близький Схід, який є основним ринком.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.