Зимові шини Белшина Bravado

Всі Розміри шин Belshina Bravado, які Є в Наявності

Белшина Bravado - це лінійка легковантажних зимових шин, розроблених для забезпечення максимального рівня зчеплення і тяги, необхідних водіям легких комерційних автомобілів, таких як фургони, мікроавтобуси і легкі вантажівки, в суворих зимових умовах на найвищому рівні і з високим комфортом. Виробляються такі розміри шин Bravado: 195R14C – Бел-343, 195/70R15C – Бел-333, 225/70R15C – Бел-353, 185/75R16C – Бел-293, 195/75R16C – Бел-303, 215/75R16C – Бел-313.


Belshina Bravado

Завдяки спеціально розробленому малюнку протектора, шина забезпечує відмінну прохідність в глибокому снігу і сніжній каші, а також зчеплення на льоду. Зазубрені грані блоків протектора буквально вгризаються в замерзлу поверхню, а численні різноспрямовані ламелі, послідовно стискаючи при обертанні колеса, створюють ефект присоски, зчеплюючись з льодом. Все це дає можливість автомобілю рухатися і зупинятися в найскладніших погодних умовах.


Belshina Bravado

Широкі блоки протектора різної форми і розмірів забезпечують добру курсову стійкість при прямолінійному русі, а також маневреність при проходженні поворотів. Грані зовнішніх плечових блоків загострені, так що навіть в глибокому снігу стійкість на поворотах і керованість чудові. Конструкція протектора шини оптимізована для збільшення вантажопідйомності і поліпшення гальмівних характеристик.


Belshina Bravado

З трьома широкими поздовжніми канавками і інтегрованими бічними канавками різної ширини, модель має високу стійкість до аквапланування на воді, мокрому снігу і сльоту.

Гумова суміш протектора з діоксидом кремнію, створена за технологією Fine Silica Technology, зберігає гнучкість і м'якість навіть при надзвичайно низьких температурах, забезпечуючи чудове гальмування і керованість на снігу і льоду.

Белшина Bravado - справжня зимова гума без компромісів. Безпека, надійність, прохідність, висока міцність і при цьому м'який і комфортний хід. Найкраще співвідношення характеристик, якості виробництва і ціни. Безперечний лідер в своєму ціновому сегменті.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.