Зимові шини Nokian для SUV

Nokian Hakkapeliitta 5 SUV, Hakkapeliitta 7 SUV, Hakkapeliitta R SUV.

Чим більше маса автомобіля, тим більше повинно бути зчеплення з поверхнею дороги його шин. Nokian Tyres пропонує багатий асортимент зимових шин, спеціально розроблених для позашляховиків. Потужний двигун, високий центр ваги і значна маса цих машин вимагають від зимової гуми властивостей, які не в змозі забезпечити всесезонні шини. Здібностей, які не можуть замінити ні повний привід, ні електронні системи курсової стійкості.

Характерні риси зимових шин Nokian для позашляховиків:

-конструкція каркаса шини спеціально призначена для автомобілів великої маси;

-здатність витримувати значні навантаження;

-матеріал боковин стійкий до порізів;

-спеціальна суміш гуми протектора, що забезпечує стабільність і прогнозованість управління;

-відмінна здатність до самоочищення навіть в глибокому снігу.

нновації на варті вашої безпеки.

Потужний багатогранний якірний шип посилює поздовжнє зчеплення шини при розгоні і гальмуванні.

Повітряні амортизатори передніх граней шашок протектора пом'якшують і поглинають удар при зіткненні шипа з дорогою.

шинb

Технологія "Ведмежий кіготь" - шип утримується в перпендикулярному положенні і створюється оптимальний розподіл навантаження на шашечки протектора в момент гальмування. Такий спосіб фіксації шипа дає відмінне зчеплення протектора з дорогою при гальмуванні.

зимова

Запатентовані ламелі-насоси збільшують зчеплення шини на мокрому льоду, "відкачуючи" воду з поверхні дороги.

Nokian

Індикатор ступеня зносу шини дозволяє легко перевірити скільки міліметрів протектора ще залишилося. Якщо зникає символ сніжинки, значить пора замінити шини на нові.

Використання поєднання силіки і рапсового масла в складі гуми протектора шини покращує зчеплення з мокрою дорогою і зменшує опір коченню. При цьому шина зберігає всі свої експлуатаційні якості.

зим

Відполіровані водовідвідні канали - естетичне і практичне рішення одночасно. Сніг, шуга і вода будуть легко зісковзувати з поверхні таких відполірованих канавок.

Безшовна конструкція бортового кільця забезпечує зносостійкість покришки навіть в умовах інтенсивної експлуатації. Вона також знижує рівень опору коченню. Чим легше котиться шина, тим менше витрачається палива, менше викидів в атмосферу. Зменшення опору коченню шини на 40% знижує витрату палива на 6%.

Зручний інформаційний ділянку на боковині шини можна використовувати для відміток про потрібному тиску в кожній конкретній шині і її розташування під автомобілем.

Компанія Nokian Tyres має власний випробувальний полігон площею близько 700 га., Який спеціалізується на випробуваннях зимових шин. Він розташований в Ивало, на північ від полярного кола, де температура опускається нижче 40С. Компанія тісно співпрацює з багатьма авто виробниками як постачальник зимових шин. Так Porsche включила зимові шини Nokian в заводську комплектацію своїх автомобілів.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.