Шини Nokian Hakkapeliitta R2 SUV

Чи може сучасний позашляховик рулиться так само як спорткар? Інженери провідних фірм автовиробників давно довели - може, принаймні на сухій літній трасі, а ось взимку ситуація стає складніше.

протектор

Крім різниці в масі авто, істотну роль починає грати гума, вибір якої в розмірності, придатної для SUV, значно обмежений. А шини, які пропонуються на європейському ринку, абсолютно не підходять для реалій російської зими. Але тепер власникам заряджених Кайенів і БМВ більше не потрібно ламати голову над вибором зимової гуми. Ультрасучасна новинка Nokian Hakkapeliitta R2 тепер доступна і у версії для важких позашляховиків, під назвою Hakkapeliitta R2 SUV.

грунтозацепи

Особливість даної шини полягає в тому, що в ній використана нова технологія, що припускає вкраплення дрібних частинок в гумову суміш з тим, щоб поліпшити зчеплення шини з поверхнею дороги. Є й відмінності від Hakkapeliitta R2, які особливо помітні в малюнку протектора. А саме, центральне ребро, завдяки якому всі інші блоки протектора з'єднані в єдине ціле. При цьому тиск покришки на грунт розподіляється ефективно по всій площі протектора.

Так само в моделі використовується пазуро-образні зубці, завдяки яким шина максимально ефективно веде себе на пухкому снігу. Центральне ребро виготовлено з більш жорсткого складу гумової суміші для того, щоб під навантаженням важкого автомобіля протектор зношувався більш рівномірно. Каркас шини має спеціальне посилену будову, завдяки якому шина здатна витримувати необхідні навантаження і при цьому мати достатньо великий запас міцності

індикатор зносу

Індикатор зносу у цій моделі, мабуть, один з найбільш інформативних, тому що крім цифрового позначення, він так само має і символьне у вигляді сніжинки. У міру стирання протектора і зникання сніжинки, ми зможемо зрозуміти, що дану шину пора замінити.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.