Шини Nokian Hakkapeliitta R

Фрикційні шини Nokian Hakkapeliitta R завжди гідно поводяться в найскладніших зимових ситуаціях. Покришки економно витрачають пальне, легко рухаються, відрізняються чутливістю і стабільністю в управлінні. Nokian Hakkapeliitta R - це шини нового покоління за характеристиками зчеплення з мокрою дорогою. Вони перевершують свою попередницю - модель Nokian Hakkapeliitta RSi , в екстремальних погодних умовах. Nokian Hakkapeliitta RSi по праву заслужила похвалу багатьох водіїв і не раз була переможцем в тестах. Фрикційна новинка стала гідним членом сімейства шин Hakkapeliitta: шина розроблена для швидко змінюються суворих погодних умов.

Ultra low rolling resistance - таке позначення стоїть на боці шин Nokian Hakkapeliitta R, яке позначає - «вкрай низький опір коченню». Обертаючись з максимальною ефективністю, фрикційна шина витрачає енергію на мінімальному рівні. Таким чином, водії купують екологічний та економічний продукт. Витрата палива на кожні 100 кілометрів, при використанні таких шин, може скоротитися майже на 500 грамів. Одночасно з економією, зменшаться і викиди шкідливих речовин в атмосферу від автомобілів.

Nokian Hakkapeliitta R

Характеристики зчеплення з дорожнім покриттям не постраждали від зменшення опору коченню. Однак, здатність покришок гальмувати при русі по снігу, льоду і, особливо, по мокрій дорозі, набагато перевершує гальмівну здатність попередниці, незважаючи на відмінні характеристики кочення.

Від хорошої зимової гуми покупці чекають ідеального зчеплення з дорогою в суворих погодних умовах. Особливу увагу при створенні нової Nokian Hakkapeliitta R приділяли зчепленню з дорогою в критичних умовах. Перед інженерами була поставлена складне завдання - розробити шину з максимальною надійністю, яка буде вести себе з однаковою стабільністю не залежно від стану дорожнього покриття та погодних умов.

Глобальне потепління все більше позначається на непередбачуваності українських зим. Все частіше зустрічаються аномальні погодні явища і вже стали звичними швидкі і значні перепади температури. При нулі градусів сира холодна паморозь робить дороги дуже слизькими. У зв'язку з цим шину Hakkapeliitta R створювали як універсальну, якої підвладні будь-які примхи зими: і заметіль, і м'яка і тепла погода і крижаний холод.

Досягти поліпшених здібностей зчеплення вийшло за допомогою оновленого складу суміші гуми для суворих умов зими. Кілька інноваційних технічних рішень було застосовано при створенні гумової суміші нового покоління.

Зчеплення на мокрих поверхнях - це основна властивість, яка поряд з іншими була вдосконалена в шинах Nokian Hakkapeliitta R. Новинка, яку запатентувала компанія Nokian - «насосні» ламелі - вони роблять ще більш ефективним зчеплення на льоду і мокрій дорозі. Ламелі вбудовані в шашках плечової зони шини, видаляють, а точніше - виштовхують із зони контакту дороги з шиною воду за принципом насоса. Таким чином забезпечується відмінне зчеплення покришки з поверхнею.

Одна з найважливіших особливостей, що забезпечують безпеку і надійність зимових шин - хороший контакт шин з поверхнею автомобільної дороги. Шини Nokian Hakkapeliitta R здатні вловлювати навіть самі найменші зміни зчеплення з дорожнім покриттям, що дозволяє поліпшити керованість авто.

Hakkapeliitta R має поліпшений дизайн протектора, що складається з щільної сітки ламелей, а також вдосконалену багатошарову конструкцію, що забезпечує їй прекрасні показники стабільності, а також чудову маневреність.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.