Шини Nokian Hakkapeliitta 7

Бренд Нокиан добре відомий і, що називається, на устах у всіх автолюбителів. На прикладі шини Нокіан Хаккапеліта 7 можна більш детально ознайомиться з тим, які нові технології впроваджує компанія для виробництва своєї продукції.

протектор

Взагалі, гума фінського концерну давно користується заслуженою популярністю у автовласників. Сьоме покоління Хаккапеліітти не є винятком. Ця просунута зимова шипована шина пропонує відразу кілька незвичайних рішень в числі яких нова технологія амортизації шипів.

амортизатор

Основною особливістю нововведення є технологія "вакуумного зчеплення", завдяки повітряним амортизаторам і спеціальній формі шипа зі збільшеною площею нижнього фланця, вдалося значно знизити рівень шуму покришок, що особливо помітно при їзді по чистому асфальту.

шип

Сам шип має шестигранну форму і встановлюється в спеціальним чином укріплену шашку протектора, завдяки якій він не відхиляється від вертикального положення при гальмуванні, а це значно скорочує гальмівний шлях.

Ще однією особливістю покришки є новий направлений малюнок протектора спеціальної форми, отриманий шляхом комп'ютерного моделювання. Рапсове масло яке входить до складу гумової суміші Nokian Hakkapeliitta 7 дозволило звести до мінімуму шкідливі викиди в атмосферу як при виробництві так і при експлуатації шини.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.