Шини б/в

Іноді наше особисте фінансове становище складається не кращим чином і ми не в змозі дозволити собі нові гарні речі. Це ж відноситься і до автомобільної гуми. Коли наближається черговий сезон, старі шини вже остаточно стерлися, а грошей на нові не вистачає - виходом може стати придбання старих автопокришок.

На відміну від нових шин з магазину, на б / в гуму навряд чи хтось дасть гарантію. А оскільки найчастіше така гума купується "з рук", колишні її власники можуть спробувати збути вам абсолютно непридатні для їзди покришки, та ще й за завищеною ціною. Те ж саме можна сказати і про покупку шин б / в з Европи. Для того, щоб убезпечити себе від придбання зіпсованої або бракованої гуми, важливо вміти правильно оцінювати її стан, підходячи до вибору з усією відповідальністю.

У нас можно купити тільки нові шини!

В першу чергу варто звернути увагу на висоту малюнка. По різних краях протектора вона повинна бути приблизно однаковою. Якщо у автомобіля, на якому раніше стояли ці шини, були серйозні проблеми з підвіскою або було порушено розвал-сходження коліс, одна зі сторін шини стирається сильніше іншої. Покришки з таким дефектом непридатні для експлуатації - при русі машину буде відводити в бік або "кидати" по дорозі.

Далі, уважно огляньте боковини придбаних покришок, погляньте на цілісність канавок в протекторі. Наявність безлічі мікротріщин свідчить про те, що гума висохла і втратила свої еластичні властивості. Можливо, продавець неправильно зберігав її і гума дуже довго перебувала в несприятливих зовнішніх умовах. Від покупки таких шин краще відмовитися.


шини б в

Обов'язково зверніть увагу на те, ремонтували чи покришку і яким чином це робили. Латки на дрібних проколи не страшні, а от якщо на внутрішній поверхні шини встановлений пластир - це свідчить вже про сильному пошкодженні. Цілком ймовірно, мають місце бути навіть розриви корду. Таке колесо безнадійно зіпсовано - його не зможе відбалансувати жоден шиномонтаж.


гума бв

Нарешті, оцініть стан бортового кільця шини - ту частину, яка стикається з диском. Якщо воно погнуте або містить глибокі порізи і подряпини - шина буде весь час спускати, як би ретельно її НЕ промазували герметиком перед установкою.

УНа жаль, багато проблем можуть "спливти" вже після монтажу шини на диск. При наповненні її повітрям на боковинах можуть проявитися шишки, а також виникнути серйозні проблеми з балансуванням.

Так чи варто воно того? При залишку протектора в 5-6 мм ціна на б / в шину становить приблизно половину від вартості нової. При цьому ніяких гарантій якості вам ніхто дати не зможе, як і на будь-яку іншу стару річ. Крім того, в більшості випадків на продаж виставляється два однакових колеса, а повний комплект знайти буває деколи складно. Іноді в спробах купити відповідну гуму автовласники купують "кота в мішку" - замовляють шини з іншого міста, не маючи можливості як слід їх перевірити.

В кінцевому підсумку, спроба заощадити на гумі може обернутися лише додатковими витратами часу, нервів і грошей. Купуючи старі покришки за півціни, ви отримуєте їх з 50% зносом. При цьому завжди є ризик нарватися на брак, а в процесі експлуатації може несподівано проявити себе маса проблем.

Таким чином, покупка нової автогуми видається більш доцільною у фінансовому плані, так як ви купуєте свідомо якісний товар, більш довговічний, на який поширюється гарантія виробника.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.