Малюнки протектора шини

Однією з основних сучасних тенденцій на автомобільному ринку стало активне просування зимових автошин, протектор яких має спрямований і несиметричний малюнок. Особливо гостро це помітно на дорогих моделях, і пояснюється поліпшеними технічними характеристиками такої шини, якщо порівнювати з традиційним, симетричним і не направленим малюнком протектора.

Чудове зчеплення шин автомобіля з дорожнім полотном в поворотах і на прямій, навіть на дуже високих швидкостях, досягається за рахунок поліпшеного відводу сніжної "каші" і води від місця зіткнення шини з дорогою, а також тим, що внутрішня і зовнішня частини малюнка протектора оптимізовані для роботи в різних дорожніх умовах. Зовнішня частина відповідає за стійкість машини в поворотах, а внутрішня - за надійність зчеплення з дорогою.

Взагалі, існує три основних види малюнка протектора.

По-перше - це автомобільні шини, що мають спрямований симетричний рисунок. Стрілка, що розташовується на бічній поверхні шини, вказує потрібному напрямку обертання колеса. У разі недотримання цієї вимоги при установці, такі автошини зношуються помітно швидше, та й керованість автомобіля стає набагато гірше. Ще одним істотним недоліком є ​​неможливість переставити шини з правої сторони на ліву і навпаки без монтажу їх на диск. Виникає питання із запасною шиною: з якого боку отримаєш прокол - невідомо. Згідно зі статистикою, більшу «схильність до пошкоджень» має права сторона автомобіля, але все ж оптимальним варіантом для комплектування запаски будуть автомобільні шини, у яких малюнок протектора симетричний і не спрямований.

Другий вид - шини з несиметричним малюнком протектора. Ці автошини відрізняються чудовими ходовими характеристиками і проблем з запасним колесом, як правило, не виникає. Автомобільні шини з несиметричним малюнком протектора мають одну особливість. При шиномонтажі їх потрібно встановлювати згідно маркуванні : INSide і OUTSide, що позначає внутрішню і, відповідно, зовнішню сторону колеса.

У третю категорію можна помістити шини з симетричним і не направленим малюнком протектора. Ці шини мають середні показники за технічними характеристиками, але в одному перевершують автомобільні шини, представлені вище. це щодо невисока ціна . І для багатьох автолюбителів це ставати головним критерієм при виборі гуми на свій автомобіль.

Малюнки протекторів літньої і зимової шин

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.