Гума Kumho

Кожен водій, вибираючи собі літню гуму, орієнтується на певні умови її експлуатації. Кому-то по душі некваплива комфортна їзда, хтось віддає перевагу агресивному стилю водіння, а інші хочуть поєднати м'якість і плавність ходу з можливістю іноді «отжечь» на трасі. Прикладом збалансованості різних якостей в одній моделі автопокришок є марка Kumho.

Kumho - провідний корейський виробник , більше 40 років випускає високотехнологічні та якісні автошини для самих різних областей застосування. Інженери Kumho багато уваги приділяють як безпечній поведінці покришок на дорозі, так і їх дизайну і довговічності. У модельному ряду компанії Kumho представлені шини комфорт-класу, високошвидкісні спортивні автопокришки, першокласні шини для позашляховиків і багато інших. Продукція компанії Kumho - це завжди висока якість і надійність в управлінні автомобілем. Це багаторазово підтверджено тестами і випробуваннями в найнесприятливіших умовах.

Найбільш популярною моделлю у любителів швидкісної, а разом з тим комфортної їзди, є авто шини Kumho Ecsta SPT KU31.

Ecsta SPT KU31

Головна перевага цих корейських шин - довговічність. Впевнене зчеплення з мокрою дорогою, м'якість і безшумність ходу не пропадають навіть після тривалої експлуатації. Що стосується сфери застосування, то модель KU31 підходить шанувальникам комфортного пересування, люблячих часом поганяти і при цьому не бажають переплачувати за бренд. Їздові характеристики цих автопокришок вражають. Вони демонструють чудову курсову стійкість і керованість, як на сухому, так і на мокрому покритті. Ефект аквапланування та знесення осей при проходженні крутих поворотів відсутні. Гальмування перебувати на належному рівні. Каркас покришок Kumho KU31 має безшовним шаром з нейлону, широкими сталевого брекера і посиленим бічним кордом, що забезпечує чудове зчеплення з дорогою. Водії відзначають такий приємний ефект, як «прилипання» протектора до асфальту, що надає впевненість в управлінні автомобілем.

Покришки Kumho Ecsta SPT KU31 безшумні, впевнено «ковтають» всі нерівності проїзної частини, попутно захищаючи колісні диски від пошкоджень.

Можна з упевненістю констатувати, що шини Kumho Ecsta SPT KU31 є відмінним прикладом співвідношення ціна / якість. Поєднуючи в собі комфортабельність і деяку спортивність. До того ж модель KU31 пропонується за досить демократичними цінами. Безсумнівним плюсом можна вважати і те, що один з найавторитетніших автомобільних клубів ADAC, випробувавши Kumho KU31 дав їм оцінку «рекомендовано». А згідно з опитуваннями, більшість автолюбителів, які використовують цю корейську шину, збирається придбати її повторно.

Ще одним непоганим прикладом якісної продукції є шини Kumho Solus KH17.

Kumho Solus KH17

Дана модель демонструє прекрасні показники і має багато переваг вищезгаданої KU31. Автомобіль чітко слухається керма, шини забезпечують стабільне зчеплення з дорогою і низький рівень шуму. До того ж Kumho KH17 дозволяє значно заощадити на паливі, оскільки не надає відчутного опору коченню. При натисканні на гальмо протектор посилено чіпляється за асфальт і швидко гасить швидкість, при цьому не даючи піти в юз.

Покришки KH17 абсолютно несприйнятливі до температури і чудово тримають дорогу і в спеку і в холод. Хороше зчеплення і ефект «прилипання» до дороги спостерігається буквально на будь-якому покритті і в будь-яку погоду - і під проливним дощем, і на розігрітій сонцем трасі. Перегріти Kumho KH17 практично неможливо, навіть якщо лихачити в 30-градусну спеку на розпеченому асфальті. Приємним перевагою цієї моделі є і те, що вона абсолютно несприйнятлива до колії, а для наших доріг це як не можна до речі. Та й ціни на KH17 не можуть не радувати.

Видання «За кермом», провівши тестування, оцінило гуму Kumho Solus KH17 як «особливо рекомендовану» за результатами випробувань в 2008-2009 роках. Аналогічну оцінку дав і незалежний німецький автоклуб ADAC, протестувавши покришки KH17 в 2009 році.

Kumho Solus KH17 настійно рекомендована для любителів швидкої їзди, яким важлива незмінність характеристик при будь-яких погодних умовах, а також тим, хто цінує комфорт і економічність.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.