Зимова гума Gislaved

З приходом холодної пори року для більшості автомобілістів настає пора купувати зимову гуму для своїх автомобілів. Серед усього розмаїття покришок, представлених на вітчизняному ринку, особливу роль займають шини під популярною маркою Gislaved . Шини Gislaved - це сучасна висококласна гума, що виготовляється на заводах в Німеччині та Румунії із застосуванням новітніх технологій. А той факт, що бренд належить німецькому концерну Continental, гарантує цим шинам бездоганне європейську якість.

З численних зимових моделей від Gislaved особливо варто виділити
шини Gislaved EuroFrost 3.

шини  EuroFrost 3

Та зимову гуму Gislaved EuroFrost 5.

шини  EuroFrost 5

Створені для м'якої і малосніжною зими, Gislaved EuroFrost 3 чудово відчувають себе на сирої, брудної або покритої мокрим снігом дорозі. Безліч зигзагоподібних ламелів забезпечують оптимальну стійкість на засніженій дорозі, за рахунок зачеплення зі снігом, утримуваним у протекторі. Маса глибоких канавок по периметру покришки ефективно відводить воду з плями контакту. Крім того, протектор відмінно очищається від бруду і сльоти, зменшуючи ризик втрати управління над машиною. Не можна не відзначити і видатні гальмівні якості гуми EuroFrost 3. Жорсткі блоки і різна глибина канавок значно скорочують гальмівний шлях і покращують управління, не даючи автомобілю піти в занесення при проходженні крутих поворотів. У русі покришки практично не видають шуму, і при цьому вони дуже стійкі до зносу.

Проте, створена саме для м'яких зим, Gislaved EuroFrost 3 не завжди володіє гарним зчепленням на надмірно обмерзлій або сильно засніженій дорозі. При рясних опадах і під час тріскучих морозів дана модель може проявити себе не з кращого боку, що, визначається її специфікою. Узагальнюючи все вищесказане, Gislaved EuroFrost 3 - це добротна зимова гума, що надає автомобілю впевнене і передбачувана поведінка в сніговій каші, сльоти та неглибокому снігу. І якщо в холодну пору року стовпчик термометра на вулиці не опускається нижче -20 C, ця шина дозволить вам насолодитися чудовими маневреністю і динамікою.

Якщо ж вам потрібна надійна гума для безпечного водіння в дуже суворих погодних умовах, зверніть свою увагу на Gislaved NordFrost 5.

NordFrost 5

Розроблені спеціально для північної зими, покришки NordFrost 5 поєднують в собі інноваційні технології і чудовий досвід зимових шин NordFrost попередніх поколінь. Спрямований симетричний малюнок протектора з паралельними центральними ребрами покращує маневреність на вкритій льодом, в той же час піддаючи гуму мінімального зносу. Ідеальні зчіпні властивості NordFrost 5 обумовлені так само застосуванням новітньої гумової суміші "Nordic Silica" з активного технічного вуглецю і високотехнологічних полімерів, а крім того, використанням оригінальної технології шипа «діамант».

Симетричний малюнок, нова гумова суміш, широкі стійкі шашки в боковині, глибокі і широкі канавки, застосування шіпов- «діамантів» з оптимізованим розташуванням - все це робить NordFrost 5 чудовою шиною з хорошими зчіпними і гальмівними характеристиками, яка протистоїть будь-яким труднощам на дорозі, будь то крижана колія, глибокий сніг або бруд. Поздовжня зона протектора має підвищену міцність, забезпечуючи належну рульову реакцію. Ефективне відведення води і сніжної каші здійснюють широкі бічні канавки, завдяки яким гума швидко самоочищається від вологи та бруду. Ще одна особливість NordFrost 5 - додаткові тривимірні каплевидні ламелі в середині протектора, які збільшують взаємоблокування елементів протектора і зберігають керованість на високому рівні, практично незалежно від стану дорожнього полотна. До всього іншого, в порівнянні з аналогами, ці шиповані шини від Gislaved дуже тихі, м'які і комфортабельні.

На жаль, навіть така, на перший погляд, ідеальна гума як NordFrost 5 має свої мінуси. Спокійно діючи в умовах зимових опадів і криги, дані покришки не дуже добре поводяться на сухому асфальті. Це пояснюється наявністю шипів. Іноді, при температурі понад -10 C, автомобіль в гальмуванні по чистому асфальту може відчувати себе трохи невпевнено. Тут від водія вимагається враховувати той факт, що шипована гума створена саме для комфортного пересування по снігу і льоду, а не для форсованих розгонів і різких гальмувань на сухих твердих покриттях. При агресивному стилі водіння можна легко позбутися більшої частини шипів. Особливо часто це відбувається в перші 500-1000 кілометрів пробігу на нових шинах. У цей час рекомендується проходити так звану «обкатку» гуми - їздити потрібно спокійно, без стрімких розгонів, лихих поворотів і великих швидкостей. Через деякий час все шипи займуть оптимальне положення, закріпляться в своїх пазах, після чого можна їздити в звичному темпі, не побоюючись за шиповку.

Резюмуючи, Gislaved NordFrost 5 - надійна гума для суворих сніжних зим, безпечна і комфортна, що вимагає, однак, уважного ставлення при їзді по сухій дорозі.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.