Nokian Hakka Green

Не так давно фінська компанія Nokian розробила і презентувала унікальну «екологічну» літню шину Hakka Green, яка починає активно надходити в широкий продаж. Поєднання новітніх технологічних рішень з традиційною якістю компанії Nokian дозволяє цим шинам вже сьогодні складати серйозну конкуренцію в своєму ціновому сегменті. Попередницею Hakka Green з'явилася відома річна модель Nokian Hakka H. Для нових шин фахівці компанії істотно переробили гумовий склад і малюнок протектора, зумівши забезпечити їм «зелений» характер. Як правило, досить складною є задача поєднати в одній покришці такі якості як безпеку, керованість і комфорт з економічністю і турботою про навколишнє середовище. Проте, інженерам Nokian, в результаті тривалих досліджень, вдалося отримати найбільш оптимальний варіант, і, треба сказати, дуже вдалий.

Nokian Hakka Green

Головний «секрет» Nokian Hakka Green - застосування в складі її гуми нової високотехнологічної суміші Nokian Green Silica з додаванням олії скандинавської сосни. Завдяки їй, шини вийшли дуже м'які і еластичні, що поглинають будь-яку вібрацію від шорстких і пухких поверхонь. До того ж, гумова суміш абсолютно не чутлива до перепадів зовнішньої температури - нові покришки Nokian впевнено почувають себе і на розпечених від спеки трасах, і на осінніх вкриті інеєм дорогах, і навіть під проливним дощем. Незважаючи на м'якість і плавність ходу, Nokian Hakka Green володіє найміцнішим каркасом, що дозволяє водієві не боятися випадкових ям і вибоїн. На відміну від багатьох аналогів, для нашої країни з її непередбачуваним кліматом і дорогами якості «нижче середнього» Nokian Hakka Green підходить ідеально, викликаючи справедливий інтерес у вітчизняного споживача.

На цьому інновації, природно, не закінчуються. Вкрай цікавий протектор нової гуми, виконаний за технологією Silent Groove. За його боків присутні спеціальні канавки, службовці для вентиляції і охолодження гуми. Під час руху шини надають знижений опір зустрічному повітряному потоку, що полегшує кочення і дозволяє заощадити до 8% палива! Крім зменшення витрат, значно скорочуються викиди в атмосферу шкідливих речовин, чому, безсумнівно, будуть раді люди, що піклуються про збереження природи.

Не дивно, що настільки високотехнологічна покришка ідеально бореться і з ефектом аквапланування. Для цього водовідвідні канали на її протекторі спеціально відполіровані, а в плечових зонах присутня безліч «ВЕНТУРНА» канавок. Оскільки ці канавки в певних місцях значно звужуються, в них неминуче виникає Вакуумований тиск, який моментально видавлює зайву воду з плями контакту шини з дорогою.

Nokian Hakka Green

Щоб водій міг стежити за зносом гуми, на ній є спеціальний індикатор (DSI - Driving Safety Indicator), який багато хто вже могли зустрічати на інших моделях Nokian. Однак на Hakka Green, завдана ще й додатковий малюнок-індикатор у вигляді краплі. Якщо він стирається, водієві варто бути уважнішими! Подібне означає, що досягнутий певний рівень зносу протектора, при якому виробник не гарантує повноцінний захист від ефекту аквапланування. Проте, ресурс Nokian Hakka Green настільки великий, що про покупку нової літньої гуми можна забути на досить довгий термін. Що зайвий раз підкреслює економічний характер цих автошин.

Приємно порадують покупців і акустичні властивості Nokian Hakka Green. Бічні порожнини особливої ​​форми розрізають звукові хвилі, створювані іншими елементами протектора. Таким чином, зникає дратівливий «виття» коліс, роблячи ваше пересування на автомобілі максимально комфортним.

Nokian Hakka Green

Нарешті, варто оцінити такі характеристики автопокришок Nokian Hakka Green, як керованість і зчеплення з дорожнім полотном. В цілому, розглядаються шини добре «тримають дорогу» при русі на великих швидкостях, володіють чудовими гальмівними характеристиками. Машина завжди відгукується на кермо дуже чуйно, дозволяючи контролювати рух легко і невимушено. Тим не менш, важливо пам'ятати, що для спортивної їзди Hakka Green все таки не призначена. Звичайно, подекуди вона цілком дозволяє додати «газу», або увійти в крутий поворот на підвищеній швидкості, але ось на граничні навантаження і лихі маневри вона не розрахована в принципі. Недарма виробник рекомендує застосування Nokian Hakka Green для сімейних автомобілів малого і середнього класу.

Підводячи підсумки, ми можемо з упевненістю судити про Nokian Hakka Green як про надійну і практичною гумі, з якою не страшно відправиться в далеку поїздку, якою б важкою вона не чекала. Компанії Nokian вдалося поєднати в одній моделі автомобільних шин безліч переваг, що робить Hakka Green по-справжньому унікальним продуктом. Будучи, по суті, економічною «зеленої» гумою, Hakka Green в той же час володіє прекрасними їздовими характеристиками, що не залежать ні від погоди, ні ступеня «розбитості» доріг. А цим можуть похвалитися далеко не всі виробники шин в даному сегменті ринку.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.