Nokian Hakka Black

Hakka Black - це високошвидкісна шина для складних кліматичних умов. Вона ефективно працює як в виснажливу спеку, так і в прохолодну вологу погоду, забезпечуючи безпеку, починаючи з ранньої весни, і закінчуючи пізньою осінню. Складні полімери та силика в складі гумової суміші забезпечують такі відмінні результати, а міцні молекулярні зв'язки в ній, дають гумі одночасно жорсткість і необхідно пластичність.

Nokian Hakka Black

Новий каркас дозволяє більш ефективно протистояти деформацій і зменшує загальну вагу шини. Малюнок протектора асиметричний з застосуванням більш жорсткої суміші в зовнішньому бічному плечі і м'якшою у внутрішньому. За рахунок цього виробник домігся максимально рівномірного розподілу тиску в плямі контакту.

Nokian Hakka Black

Чотири глибоких поздовжніх водовідвідних канали забезпечують високі характеристики при пересуванні на мокрій поверхні, їх особливістю є те, що вони відполіровані, завдяки чому вода безперешкодно покидає пляма контакту. На внутрішніх частинах водовідвідних каналів є спеціальні сферичні порожнини, які знижують рівень завихрення повітря при обертання шини, і таким чином сприяють зниження акустичного шуму.

Nokian Hakka Black

Літня шина Nokian Hakka Black - флагман лінійки літньої гуми від фінського виробника Нокіа. При її виготовленні була використана нова гумова суміш. Завдяки поєднанню компаунда з різними маслами, вдалося домогтися чудових характеристик. Шина відмінно працює у великому діапазоні температур, причому незалежно від швидкості руху. Друга інновація повністю прихована від очей споживача. Це безшовна будова бортового кільця. Ця технологія забезпечує міцність шини навіть при високо інтенсивної експлуатації. Опір коченню зменшується, забезпечуючи легке обертання колеса, а керованість виходить на новий рівень.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.