Nokian Hakka в Дніпрі

Літні шини повинні забезпечувати чітке і надійне управління в будь-яких умовах - ранньою весною і пізньою осінню, на мокрому і сухому асфальті і на підмерзлою грунтовці, покритої опалим листям. Понад сімдесят років досвіду створення кращих в світі зимових шин - Nokian Hakkapeliitta - ось гарантія якості та надійності нових літніх шин Nokian

Системи курсової стабілізації, які встановлюються в сучасних автомобілях, створюють відчуття впевненості і безпеки, однак в складній ситуації, коли вам потрібно різко загальмувати або об'їхати перешкоду на слизькій дорозі, одного відчуття мало. Саме шини, що пройшли випробування в екстремальних умовах допомагають цим системам, і ви отримуєте від автомобіля очікуване поведінка. Ви можете зупинитися або повернути так, як ніби нічого не сталося, а ваші пасажири взагалі нічого не помітять.

Випробувальні полігони в містах Ивало і Нокіа використовуються для моделювання екстремальних ситуацій в будь-який час року, при цьому результати випробувань оцінюються не тільки показаннями приладів, але і досвідченими водіями - випробувачами. Численні тести перевіряють поведінку шин при гальмуванні і об'їзді перешкод на сухому і мокрому асфальті в різних умовах на великих швидкостях. Тест на зміну ряду і на маневреність - обов'язкова частина програми випробувань шин.

Шини Nokian Hakka

Нові шини Nokian показують високі результати в тестах відведення води із зони контакту шини з поверхнею дороги. Вода відводиться через відполіровані поздовжні і поперечні канали в протекторі. Коли злива застає вас в дорозі, аквапланування може стати серйозною проблемою. Кращий спосіб захиститися від неї - це нові шини. при глибині протектора менше 4 мм. здатність шини зберігати зчеплення з мокрою поверхнею значно знижується, а гальмівний шлях збільшується. Шини Hakka мають спеціальний індикатор. Символ краплі води на протекторі зникає коли глибина малюнка стає менше 4 мм.

Компанія Nokian Tyres удосконалює і впроваджує нові винаходи, які збільшують рівень безпеки керування автомобілем. Головний принцип - стабільна безпеку. Шини повинні повністю зберігати свої властивості в будь-яких умовах, навіть коли вони старіють і зношуються.

Nokian Нakka Z - підвищена продуктивність. Призначені для спортивних авто та швидкої їзди. Їм не заважають значні перепади температур, вибоїни, і дощ. Багатошарова конструкція протектора, гумова суміш з "наносилікою" і нова геометрія протектора роблять ці шини кращими в своєму класі. асиметричний малюнок протектора (різний малюнок для зовнішньої і внутрішньої сторони) покращує керованість, особливо в поворотах, при зміні смуги руху і об'їзді перешкод.

Nokian Hakka V і Hakka H - високе зчеплення і зносостійкість. Шини Nokian Hakka V і Hakka H оптимізовані під свої індекси швидкості і мають високий опір акваплануванню. Широкі спрямовані і поздовжні канали для відведення води ефективно видаляють її з контактної поверхні. Протишумові порожнечі зменшують шум шин під час руху.

Nokian Hakka i3- зносостійкість і безпеку. Ці шини пропонують чудові ходові якості для автомобілів малого та середнього класів. Вони зберігають свої зчіпні якості і холодним осіннім ранком, коли температура не піднімається вище + 10C. Як і всі інші шини Nokian, Hakka i3 проводиться без використання шкідливих високоароматичних масел. Шина має низький опір коченню і економить паливо.

Nokian Hakka Z SUV - передові літні високошвидкісні шини. Мають стабільні ходові характеристики і низьке опорі коченню. Шини класу SUV зі стильним зовнішнім виглядом; створені з використанням передових технологій, які підвищують стійкість і стабільність шин в екстремальних ситуаціях. Вони не перегрівається і точно реагують на команди водія в будь-яких умовах.

Nokian Hakka SUV - зносостійкі шини для позашляховиків. Призначені для м'якого гравію і піщаних доріг, при цьому відмінно поводяться і на швидкісних магістралях. Їх конструкція дозволяє витримувати масу автомобіля і впевнено вести себе на різних типах дорожньої поверхні, включаючи "легке" бездоріжжя. Плечова зона протектора має різний малюнок для зовнішньої і внутрішньої сторони, що дає додаткову стійкість в поворотах і кращий захист від аквапланування. Підвищена здатність протектора до самоочищення мінімізує ризик застрявання в ньому дрібних каменів.

Nokian Hakka C Cargo і Hakka C Van - безпека і комфорт для мікроавтобусів. Шини для щоденного використання, які залишаються абсолютно надійними весь термін експлуатації. Призначені для жорсткого робочого режиму, зносостійкі і інформативні одночасно. Ненаправленої малюнок протектора Hakka C Cargo для автомобілів з високою вантажопідйомністю схожий з малюнком для вантажівок. Ці шини здатні легко витримувати навантаження типові для комерційних автомобілів. Hakka C Van призначені для легких пасажирських мікроавтобусів. Вони малошумни і мають асиметричний малюнок протектора, що дає високу чіткість керування автомобілем.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.