Michelin Primacy HP

Основна мета, яку переслідували інженери компанії Мішлен при розробці нової моделі шини, була збереження комфорту при русі в поєднанні з високими характеристиками керованості. В результаті з'явилася високошвидкісна шина зі збільшеним пробігом - Michelin Primacy HP.

Michelin Primacy HP

У більшості автолюбителів марка Мішлен міцно асоціюється з шинами для потужних спортивних машин. Головна заслуга в цьому, звичайно ж належить моделям з топової лінійки, в яку входить Primacy HP. Основна родзинка це гуми - унікальна конструкція каркаса, здатна оптимально розподіляти навантаження, і як наслідок - збільшення площі контакту з дорогою і відповідно, скорочення гальмівного шляху.

Звичайно, одним тільки новим каркасом справа не обійшлася, адже сучасна шина - це цілий комплекс пов'язаних технологічних рішень. Каркас, малюнок протектора, гумова суміш. Всі ці складові тут виконані на найвищому рівні.

Michelin Primacy HP

Michelin Primacy HP

Модель є на сьогоднішній день одним з рекордсменів в плані зносостійкості. Домогтися цього вдалося завдяки застосуванню в складі протектора пластичної гуми в поєднанні з силікою. Крім цього покришка має високі характеристики на мокрій дорозі. Вона має яскраво виражений асиметричний малюнок протектора зі збільшеними центральними і бічними шашками, завдяки чому більш рівномірно розподіляється навантаження на каркас. А за рахунок нової конструкції плечових блоків вдалося оптимально розподілити тиск в плямі контакту при русі, що сприяє впевненому проходженню поворотів.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.