Michelin Primacy 3

Компанія Мішлен довго і наполегливо працює над підвищенням рівня безпеки своєї продукції протягом довгих років, на сухій дорозі, на мокрому покритті і при проходженні поворотів. Досягнуті поліпшення по цих трьох пунктах відображені в назві нової моделі Michelin Primacy 3.

Michelin Primacy 3

Можна з упевненістю сказати, що це літня шина відкриває нову еру безпеки на дорозі. Причому, крім заявлених відмінних зчіпних властивостей на всіх типах поверхонь, шину відрізняє традиційно високі показники щодо ності і паливної економічності.

Головною науковою базою при створенні цієї гуми стали дослідження і аналіз понад двадцять тисяч дорожніх пригод, що трапилися протягом останніх десяти років. Систематизація цієї інформації допомогла виявити, що 70% аварії відбуваються на сухій дорозі, 75% на прямих відрізках, з яких 20% - на мокрих. Велика кількість аварій відбувається при виконанні поворотів на мокрій дорозі, і аварії цього типу найсерйозніші, при цьому, всі вони відбуваються на дуже тонкому шарі водяної плівки.

Озброївшись цими знаннями, команда з шістдесяти інженерів протягом трьох років працювала над розробкою. Було виготовлено близько двадцяти п'яти тисяч прототипів для вдосконалення технічних характеристик шини та виробничих процесів. В ході тестових випробувань шина пройшла близько двадцяти мільйонів кілометрів доріг, при різних погодних умовах.

Michelin Primacy 3

Michelin Primacy 3

Модель претендує на звання лідера в своєму ціновому сегменті. Високих показників вдалося досягти за рахунок застосування нових технологій і складу гумової суміші. Особливістю малюнка протектора є те, що він має згладжені краї блоків, що дозволило істотно знизити їх рівень деформації при гальмуванні. Сильними сторонами моделі є високі характеристики на мокрій дорозі, завдяки дуже високому показнику порога аквапланування. Товщину ламелей вдалося зменшити до нуля цілих двох десятих міліметра, завдяки цьому збільшилася площа плями контакту.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.