Літні шини Nokian

Літні шини Nokian Z G2 і Hakka H отримали оцінку "особливо рекомендовано" в останніх тестах літніх шин від ADAC.

Найбільш важливим критерієм вибору нових шин є їх здатність забезпечити максимальну безпеку автомобілю в складних ситуаціях, і особливо на мокрій дорозі. Фінський виробник шин Nokian Tyres проводить випробування нових шин в самих екстремальних умовах: на асфальті і грунтовці, в сильний дощ і при різких перепадах температур. Мета - створити літні шини, з ідеальними зчепленням і керованістю в широкому діапазоні температур. Шини, які будуть відмінно тримати дорогу і спекотного літнього дня, і холодним осіннім ранком.

Випробування відбуваються на полігоні в південній частині Фінляндії. Більшість тестів проводиться на мокрій дорозі при русі автомобіля по прямій, а також по колу. Таким чином перевіряється поздовжнє і поперечне зчеплення шин, адже поведінка машини в будь-якій ситуації має бути передбачуваним. Короткий гальмівний шлях допоможе уникнути аварії, а всім відомо, що на мокрій дорозі він значно більше ніж на сухій. При тестуванні також перевіряється ефективність гальмування на різних типах поверхні з різними коефіцієнтами тертя.

Ще одне серйозне випробування для будь-яких літніх шин це здатність протистояти ефекту аквапланування. Протектори шин Nokian сконструйовані таким чином, щоб найбільш швидко відводити воду з плями контакту. Це дозволяє збільшити гранично можливу швидкість автомобіля до початку моменту "спливання", що в свою чергу дає велику безпеку. Водій має більший запас часу для зниження швидкості при раптовій появі ділянки дороги, який покритий водою. Тестування проводиться при русі по прямій - "поздовжнє аквапланування", і в повороті - "поперечне". При цьому глибина водяної плівки може досягати 15мм. Нагадаємо, що всі шини Nokian обладнані індикатором аквапланування. Він показує глибину протектора і має значення від 8 до 2 мм.

Одним з найбільш показових тестів проведених на сухій дорозі є так званий "Лосиний тест". Він відповідає типовій дорожньої ситуації, коли перед автомобілем раптово з'являється перешкода, яке необхідно об'їхати. Висока зчеплення з поверхнею дороги і стабільність характеристик шини при цьому мають вирішальне значення. Саме від шин залежить негайна реакція на поворот керма, а отже і час, який необхідно витратити на виконання екстреного маневру.

Шини Nokian розробляються для застосування в самих жорстких умовах, забезпечуючи при цьому максимально можливу продуктивність, безпеку і зносостійкість.

Це доводять і результати тестів автомобільних клубів і журналів. Німецька автомобільна асоціація ADAC в тесті літніх шин UHP класу 2009 року дала оцінку Nokian Z G2 - "особливо рекомендовано", "дуже збалансована літня шина". Nokian Hakka H в тесті літніх шин в 2010 році також отримала оцінку "особливо рекомендовано" і "дуже збалансована літня шина, відмінно на сухій дорозі і добре на мокрій"

ADAC проводить випробування разом з відомою організацією захисту прав споживачів Stiftung Warentest, якій також було визнано якість шин Nokian Hakka H з оцінкою "Дуже рекомендується" і "ми радимо".

Nokian Hakka H

Шини Nokian Hakka H поєднують в собі високу якість і екологічність. Вони мають низький опір коченню і економлять паливо , а крім того, не містять шкідливих для навколишнього середовища високо-ароматичних масел. Компанія Nokian першої в світі стала використовувати очищені масла у виробництві шин ще в 2004 році. З 2010 року відповідно до правил ЄС заборонено виробництво шин до складу яких входять високо-ароматичні масла.

Таким чином, на сьогоднішній день шини Nokian є визнаним авторитетом якості і надійності. Не тільки всім відомих зимових шин, але і нових літніх, які відмінно працюють навесні, влітку і восени.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.