Літні шини GoodYear

Купуючи нову гуму для свого автомобіля, кожен водій робить вибір виходячи зі своїх особливих вимог до неї. Хтось хоче заощадити і віддає перевагу недорогим покришок з великим терміном експлуатації. Хтось віддає перевагу спортивному стилю їзди і хоче, щоб автомобіль завжди відмінно справлявся і тримав дорогу незалежно від швидкості і погодних умов. А для кого-то важливий комфорт, м'якість, плавність ходу і здатність шини «ковтати» будь-які дрібні нерівності і ями на дорозі. Створюючи модельний ряд літніх автомобільних шин, компанія GoodYear прагнула в повній мірі задовольнити найрізноманітніші запити споживачів.

GoodYear DuraGrip

Спеціально для міської їзди GoodYear розробила недорогі шини DuraGrip . Головне завдання цих покришок - витримувати навантаження, що виникає внаслідок постійних розгонів і гальмувань при русі автомобіля в умовах міста. З метою підвищити міцність покришок і скоротити гальмівний шлях, інженери GoodYear застосували в їх виробництві спеціальну силікономістка гумову суміш. Для забезпечення безпеки вони забезпечили шини жорсткими зовнішніми плечовими зонами, що дозволяють впевнено тримати дорогу навіть при дуже різких маневрах. Особливий асиметричний малюнок протектора з глибокими поздовжніми ребрами, безліччю водовідвідних канавок і високотехнологічними Лемеля 3D-BIS не дає автомобілю втратити контакт з дорожнім покриттям навіть у сильний дощ. Все це забезпечує шинам DuraGrip максимальну тягу, комфорт і впевнене управління незалежно від зовнішніх умов.

GoodYear OptiGrip

Відомо, що чим сильніше знос протектора, тим гірше він протистоїть ефекту аквапланування. Вирішити цю проблему зголосилися фахівці GoodYear, випустивши на ринок шину OptiGrip , в який була реалізована технологія зносу SmartWear. Унікальність цієї розробки полягає в тому, що шини не втрачають впевненого контакту з мокрим асфальтом навіть будучи сильно зношеними, при цьому в повній мірі зберігаючи свої гальмівні і водовідвідні властивості. Суть цієї технології в тому, що протектор OptiGrip є двошаровим. При стирання зовнішнього, жорсткого шару, на поверхню поступово виводиться шар нижній - більш м'який, має іншу конфігурацію каналів і розрахований на рух переважно по мокрих покриттях.

GoodYear EfficientGrip

Ще одна літня модель GoodYear EfficientGrip , була створена з метою допомогти автовласникові заощадити паливо і в той же час дозволити йому проїздити на одних покришках якомога більший кілометраж. Жорсткість цієї гуми була спеціально змодельована за допомогою комп'ютерних програм, а в складі її змести були застосовані SRB-полімери. Завдяки цьому, динамічне навантаження оптимально розподіляється по всьому протектору, внаслідок чого значно збільшується пробіг і зносостійкість цих шин. EfficientGrip має оптимальний контур і виготовлена виключно з полегшених матеріалів, що дає ефект зниженого опору коченню. Крім того, присутність шару Coolcusion не дозволяє шині перегрівається при їзді, що призводить до суттєвої економії палива.

GoodYear Excellence

Не забула компанія GoodYear і про любителів спортивного стилю їзди, випустивши в продаж високотехнологічну шину Excellence . Дана гума покликана забезпечувати безпеку, керованість і комфорт навіть на підвищеній швидкості. Безпека досягається наявністю жорстких зовнішніх блоків, які фіксують і перерозподіляють навантаження при різких маневрах, на додачу скорочуючи гальмівний шлях. Керованістю ці покришки зобов'язані новому поколінню полімерів в складі гумової суміші, які забезпечують впевнене зчеплення з асфальтом і створюють ефект «прилипання» коліс до дорожнього полотна. Нарешті, комфорт шин Excellence обумовлений специфічним розташуванням центральних блоків, що поглинають шум при їзді. Цікаво, що на ринку GoodYear Excellence існує в двох модифікаціях - в стандартній і з застосуванням технології Run-on-Flat, яка дозволяє продовжити рух на автомобілі навіть якщо одне з коліс отримало серйозний прокол.

Отже, давайте порівняємо всі перераховані вище літні шини від GoodYear , щоб зробити правильний вибір.

Для водіїв, що віддають перевагу спокійній манеру їзди і рідко виїжджають за межі населеного пункту, підійдуть автопокришки DuraGrip , що позиціонуються компанією GoodYear як гума для міста. Досить дешева, але в той же час безшумна, DuraGrip не підводить під час дощу, легко дозволяє проходити повороти, має прекрасні гальмівні характеристики. Як і будь-яка, чисто міська гума, вона мляво на швидкості, а на сільських дорогах на ній і зовсім можна легко застрягти. Однак, в цілому, GoodYear DuraGrip - непогана бюджетна гума, як не можна краще характеризується виразом «дешево і сердито».

GoodYear OptiGrip краще вибирати тим, хто їздить в основному по хороших дорогах. На жаль, на поганому покритті ці шини можуть з легкістю отримати пошкодження корду, та й шум від них, скажімо так, залишає бажати кращого. Але ось на мокрих дорогах GoodYear OptiGrip поза всяких похвал! Машина ні на секунду не втрачає контакту з дорогою навіть при швидкісному попаданні в глибокі калюжі, забезпечуючи максимальний рівень безпеки для водія і пасажирів. І, як уже говорилося раніше, цим шинам не страшний знос - навіть при великому пробігу все їх заявлені властивості завжди залишаються на висоті!

Економним водіям підійде модель EfficientGrip . Дуже м'яка, тиха і безпечна гума, не тільки допоможе вам насолодитися комфортом під час поїздки, а й значно заощадить паливо. А знижений рівень зносу дозволить експлуатувати її кілька сезонів поспіль. З негативних сторін - EfficientGrip не призначена для агресивної їзди. Звичайно, по трасі можна їздити без проблем, але ось різко зірватися з місця або закладати занадто круті віражі на високих швидкостях вона все ж не дозволить. Що, по суті, є своєрідною платою за комфорт і економічність.

Якщо ж ви любитель активного швидкісної їзди, варто звернути увагу на GoodYear Excellence . Гума має досить непогані швидкісними і гальмівними характеристиками як на сухому, так і на мокрому асфальті. Комплектація Run-On-Flat дає додаткову гарантію безпеки, так як навіть у разі раптового проколу на трасі машина не втратить управління і ймовірність потрапити в аварію істотно знизитися. Проте, шини Excellence мають більш м'яку боковину, ніж їхні прямі конкуренти по сегменту, за рахунок чого їх спортивних характер кілька «притупляється». З цієї ж причини гума невпевнено себе веде в колії і на розбитих дорогах, але зате має низькою гучністю і більш високим комфортом у порівнянні з іншими швидкісними шинами.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.