Літні шини Fulda

Німецька компанія Fulda вже багато десятиліть відома на ринку автомобільних покришок, як виробник якісної і високотехнологічної продукції. Свою історію компанія веде ще з початку XX століття і з дня свого заснування завжди прагнула максимально збільшити обсяги продажів, для чого постійно розширювала асортимент і шукала нові технологічні рішення. У 1930-х під маркою Fulda на ринку стали з'являтися покришки для автомобілів класу «люкс», які мають відмінну білу смугу на боковині. У роки Другої світової війни Fulda виготовляла шини для військової техніки. З 1962 року компанія входить до складу концерну Goodyear Tire & Rubber , що, однак, не позначилося на способі життя компанії і на якості її продукції. Сьогодні Fulda пропонує високошвидкісні і зимові шини, що відносяться до середнього цінового сегменту. Заводи компанії розташовані по всій Європі і поставляють на світовий ринок більше 10 мільйонів покришок в рік. З усіх видів шин, що випускаються Fulda, особливу увагу варто приділити річним моделям EcoControl, Carat Progresso і Carat Exelero - як найбільш часто зустрічається вітчизняному покупцеві.

Fulda EcoControl

Не так давно з'явилася модель Fulda EcoControl була створена з певною метою - забезпечити оптимальне управління автомобілем при максимально можливої економії палива і ресурсу гуми, що і відображено в назві цих шин. Завдяки складу гуми з силікою нового покоління, оригінальному малюнку протектора і збільшеному плямі контакту покришки EcoControl чудово протистоять ефекту аквапланування і значно зменшують гальмівний шлях на мокрій дорозі, навіть якщо на вулиці йде сильна злива. Інша перевага EcoControl - економія палива - досягається за допомогою все того ж нового складу гумової суміші, яка розсіює енергію, знижуючи опір коченню. Нарешті, підвищена зносостійкість обумовлюється плоским контуром і збільшеною шириною протектора. Подібна конструкція в рівній мірі розподіляє навантаження і тиск на протектор, не дозволяючи гумі стиратися занадто швидко і нерівномірно. Індекс швидкості покришок Fulda EcoControl дорівнює 190 км / ч.

Fulda Carat Progresso

Для любителів більш швидкої їзди Fulda пропонує високошвидкісні літні шини Carat Progresso , індекс швидкості яких лежить в межах 210-240 км / ч. Як і EcoControl, дана модель володіє відмінною стійкістю до аквапланування і дозволяє швидко і безпечно загальмувати навіть на асфальті, покритому значним шаром води. Досягти такого ефекту дозволяє гумова суміш шини і збільшене пляма контакту, з якого вся волога моментально відводиться безліччю периферичних канавок. Зигзагоподібне розташування блоків протектора і їх різні розміри зменшують частотні піки шуму, завдяки чому досягається високий рівень акустичного комфорту покришок Fulda Carat Progresso.

Fulda Carat Exelero

Для надшвидкісний їзди компанія Fulda пропонує споживачам високотехнологічні шини Carat Exelero . Будучи розрахованою на максимальну швидкість в 300 км / ч, гума Carat Exelero забезпечує безпечне водіння і низький рівень шуму на будь-якому діапазоні швидкостей. Низька еластичність шини, посилений каркас і унікальний склад гумової суміші забезпечує ідеальне зчеплення з будь-якою поверхнею і мінімальний гальмівний шлях. Автомобіль на такій гумі впевнено тримає дорогу на найвищих швидкостях, дозволяючи керувати ним в найбільш агресивній манері. До всього іншого, блоки протектора Carat Exelero мають подвійну послідовність, що знижує частотні піки, забезпечуючи безшумність при русі. Цікавий той факт, що в 2005 компанія Fulda спеціально для демонстрації своїх шин створила унікальний автомобіль Fulda Maybach Exelero, що є найбільш дорогим спорт-каром в світі, ціна на який перевищує 8 мільйонів доларів.

Представлені моделі від Fulda, по суті, є абсолютно відмінними один від одного шинами і задовольняють найвибагливішим потребам

Покришки EcoControl є найбільш дешевими зі згаданих, в той же час істотно заощаджують паливо і розраховані на великий пробіг. Дані шини мають ряд важливих переваг, таких як відмінне гальмування, дивовижна м'якість ходу і згладжування нерівностей на дорозі. Разом з тим не обійшлося і без мінусів: гума трохи галаслива, легко зривається в пробуксовку в сльоти, застряє в бруді. В цілому, EcoControl - безпечна, а разом з тим недорога гума для економних людей, що не захоплюються спортивним стилем їзди.

Шини Carat Progresso дозволяють водієві вже більш впевнено закладати віражі, ніж при їзді на EcoControl. Багатьох автовласників порадує ефект «прилипання» коліс до асфальту, а низький рівень шуму сподобається любителям комфортної їзди. Проте, покришки Carat Progresso все ж не є спортивними в повному розумінні цього слова. Володіючи м'якістю і плавністю ходу, вони досить швидко зношуються при агресивній манері їзди і можуть швидко вимагати заміни.

Нарешті, водіям, які віддають перевагу вичавлювати всю міць зі своїх автомобілів, підійде гума Fulda Carat Exelero, перевірена і сертифікована Незалежним німецьким інститутом тестів TUV. Ідеальна курсова стійкість в будь-яку погоду, відсутність зносів осей навіть при швидкісному проходженні крутих поворотів і разом з тим підвищений рівень безпеки робить цю гуму відмінним вибором для любителів агресивної і швидкої їзди. На жаль, своєрідною платою за відмінні спортивні характеристики є прискорений знос протектора даних шин. З інших негативних сторін варто відзначити, що гума Carat Exelero не дуже комфортно почуває себе в колії і розрахована все ж на більш рівні й гладкі дороги.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.