Всесезонні шини R17,5

Літні шини повинні забезпечити відмінний рівень зчеплення з поверхнею дороги при високих температурах (влітку асфальт нагрівається до +60 і вище) - не "пливти", гарантувати надійну керованість і стійкість автомобіля в поворотах, протистояти ефекту аквапланування, не шуміти, мати низький опір коченню, повільно зношуватися і т.д.

Крім того, випускаються і всесезонні шини, марковані літерами AS (All Seasons) або ж AW (Any Weather - будь-яка погода). Вони призначені для країн з м'якими кліматичними умовами, коли відсутні значні перепади температур, викликані зміною сезонів. Такі шини призначені для забезпечення гарного зчеплення з дорогою і керованості при температурах нижче + 10С. Вже при такій температурі літні шини тверднуть і втрачають свої якості. Природно, що використання таких всесезонних легкових шин в умовах вираженого континентального клімату виправдане лише навесні, влітку і восени. Для зими вони не годяться.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.