Літні шини Petlas Elegant PT311

Тут представлені Всі Розміри шин Petlas Elegant PT311 які Є в Наявності

Petlas Elegant PT311 - нова модель для компактних автомобілів, розроблена з використанням передових технологій цифрового дизайну. Це стандартна літня шина для легкових авто, яка пропонує своїм користувачам ефективне зчеплення з дорогою і, відповідно, високі характеристики керованості в поворотах і при гальмуванні, а також комфортну і тиху їзду.


Petlas Elegant PT311

PT311 демонструє стабільні тягові і гальмівні характеристики завдяки конструкції центральних і периферійних частин блоків протектора, при цьому показуючи низькі значення рівня дорожнього шуму. Відведення води забезпечують широкі поздовжні окружні канали та спеціально розроблені бічні канавки. Це створює високий рівень опору акваплануванню і підвищує безпеку руху в сиру і дощову погоду.

Розроблена на основі передових інженерних досліджень, інноваційна суміш гуми протектора з діоксидом кремнію, створена з використанням технології FST компанії Petlas, забезпечує високий рівень експлуатаційних характеристик в мокрих і сухих дорожніх умовах.

У конструкції каркаса використовуються широкі сталеві ремені, армовані безшовної арамідно-нейлонової стрічкою. Це дозволяє підтримувати оптимальну форму поперечного перерізу шини при різноспрямованих зусиллях, що виникають під час поворотів і гальмувань. Завдяки цьому знос шин стає більш рівномірним, що забезпечує більш тривалий пробіг.

Petlas рекомендує літні шини Elegant PT311 завдяки їх чудовим характеристикам і показникам безпеки в будь-яких дорожніх умовах.Petlas

Компанія Petlas, що представляє один з найважливіших турецьких шинних брендів, була заснована в середині 1970-х років через потребу в постачальника шин для турецької армії. Поступово, в результаті розвитку інфраструктури і збільшення кількості автомобілів на національному рівні, нова державна компанія перейшла на виробництво автомобільних шин і сільськогосподарської техніки.

На початку 1980-х років співпраця з іншими відомими виробниками в галузі, такими як японський консорціум (Yokohama, Sumimoto Kope Shell), принесло компанії користь завдяки її ноу-хау в галузі дизайну та підтримки. На додаток до технологічного співробітництва партнерство з Barum також призвело до збільшення експорту за рахунок використання торгової мережі, що належить до відповідного постачальника.

Довгий період після приватизації компанії був відзначений багатьма невизначеностями, аж до поглинання Abdulkadir Ozcan Group. Завдяки величезним інвестиціям в модернізацію заводу і нового підходу компанія відновилася, і виробництво зосередилося в основному на шинах для легкових автомобілів і легких вантажівок. В даний час Petlas займає перше місце на ринку шин в Туреччині та експортує продукцію як в Європу, так і на Близький Схід, який є основним ринком.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.