Літні шини Hankook Ventus Prime 3 K125

Тут представлені Всі Розміри шин Hankook Ventus Prime 3 K125 які Є в Наявності

Літні шини корейського виробника Hankook Ventus Prime 3 k125 відносяться до класу Sport Comfort, тобто підходять водіям, які віддають перевагу активному стилю їзди. Виробляється ця модель в досить великій кількості типорозмірів від 15 до 18 діаметрів, тому без зусиль можна підібрати цю шину для будь-якого автомобіля.


Hankook Ventus Prime 3 k125

Перейдемо до характеристик шини. Про них можна судити, поглянувши на етикетку, на якій присутне європейське маркування. У цій шини клас економічності С, що є середнім показником, а показник зчеплення на мокрій дорозі - А. Це найвищий показник зчеплення, що було підтверджено тестами німецького видання Autobild. Якщо говорити про показник гучності, то у даній моделі він становить 71 децибел, що говорить про те, що шина досить тиха.


Этикетка

Перше на що звертають увагу водії при покупці, це глибина малюнка протектора. У даній моделі вона становить 7,5 мм. Сам малюнок протектора є асиметричним, тобто у нього є зовнішня і внутрішня сторони. Це слід враховувати при установці на автомобіль.


глубина рисунка протектора

Так як шина призначена для активного стилю водіння, в її центральній частині протектора присутні поздовжні суцільні блоки, які призначені для ефективної передачі тягово-зчіпних зусиль, тобто для швидкого розгону і швидкого гальмування, а також для підвищення курсової стійкості, щоб автомобіль вільно тримався на курсі без підрулення під час руху.


продольные сплошные блоки

Плечові блоки шини із зовнішнього боку мають п-подібну форму і практично закриті, тобто, немає каналів, які б проходили в центр протектора. Це робить плечові блоки більш жорсткими, що покращує реакцію шини на команди керма.

На зовнішніх плечової блоках також присутні своєрідні діагональні насічки, які виконують відразу дві функції: при поздовжньому зчепленні вони збільшують ефект кромки, тобто створюють додаткові зчіпні кромки що збільшують зчеплення на мокрій дорозі, а також запобігають деформацію блоків при поперечних навантаженнях і утримують автомобіль на курсі.


Плечевые блоки шины

Під протектором розташовані три шари корду, один нейлоновий і два сталевих. Це забезпечує міцність самої протекторної частини, а також стабілізує шину при русі на високих швидкостях.

Боковина цієї моделі має особливу конструкцію. Верхня її частина досить м'яка і легко гнеться, завдяки цьому шина ефективно гасить вібрації від дорожніх нерівностей при русі. Нижня частина, ближче до бортового кільця, має вставку, яка практично не деформуються. Така конструктивна особливість істотно підвищує чуйність шини при активному кермуванні.

Hankook Ventus Prime 3 k125 володіє добре збалансованими характеристиками і розумною ціною, тому буде гідно оцінений широким колом автомобілістів.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.