Літні шини Hankook Kinergy Eco 2 K435

Тут представлені Всі Розміри шин Hankook Kinergy Eco 2 K435 які Є в Наявності

Hankook K435 Kinergy Eco 2 - це нова шина, з якої Hankook конкурує з основними виробниками шин преміум-класу. Kinergy Eco² - літня шина, розроблена для сучасних компактних автомобілів і автомобілів середнього розміру. Як і у випадку з його попередником (Kinergy Eco K425), який показав дуже гарні результати випробувань, упор був зроблений на оптимізацію опору коченню, поряд з додатковим збільшенням пробігу і зниженням шуму без шкоди для високих характеристик на мокрих і сухих дорожніх покриттях.


Hankook K435 Kinergy Eco 2

Широкі горизонтальні канавки всередині поздовжніх блоків забезпечують відмінний опір акваплануванню. Змінена форма кромок, що відносяться до канавок, збільшує площу контакту при гальмуванні, що призводить до кращого зчеплення. Профіль містить систему індикаторів, які надають водієві необхідну інформацію про знос протектора і необхіднсть регулювання кутів установки коліс з плином часу;


Hankook K435 Kinergy Eco 2

Новий склад гумової суміші, використаний при виготовленні протектора, покращує характеристики гальмування і зносу без шкоди для інших параметрів шин. Удосконалена технологія змішування наповнювача і функціонального полімеру з високою молекулярною масою, одночасно поліпшує характеристики шин на мокрій дорозі і знос.


Hankook K435 Kinergy Eco 2

Оптимальна ширина і розташування трьох поздовжніх канавок забезпечують їх відмінну продуктивність при русі по мокрій дорозі. Великі зовнішні канали забезпечують максимальне відведення води, що сприяє зчепленню на мокрій дорозі. Різна ширина плечових блоків протектора знижує рівень шуму, забезпечуючи безшумний рух.

Hankook K435 Kinergy Eco 2 - літня шина, що характеризується балансом продуктивності і комфорту.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.