Купити всесезонні шини?

Ні для кого не є секретом, що комплект коліс на автомобілі потребує заміни разом зі зміною сезону. І з приходом осені улюблену машину потрібно «перевзувати» в зимові шини. Дія це так само неминуче, як саме наступ зими, адже по справжньому всесезонних шин не існує.

Та гума, яку виробники називають всесезонними шинами, призначена для використання тільки при плюсовій температурі. Найменування «всесезонні» буде коректним лише в умовах чистих вулиць і м'якої зими Західної Європи.

Якщо врахувати особливість клімату в Україні, при якому цілком можливі коливання температури протягом року в 50 градусів, то таке твердження, м'яко кажучи, називається введенням в оману споживача. Такі всесезонні шини можна застосовувати навесні, влітку і восени. Але тільки не взимку.

Зимові шини відрізняються від всесезонних характерним малюнком протектора і хімічними властивостями, які визначають ступінь м'якості гуми на морозі. Перед вибором зимових шин необхідно чітко уявляти, як ви будете використовувати свою автомашину, і де найчастіше ви будете їздити.

Наприклад, жителям невеликих міст, рідко виїжджають за місто можна порадити купити зимові шини з шипами . Це обумовлено тим, що місця гальмувань перед багатьма перехрестями на міських вулицях покриваються льодом, а двори часто погано прибираються від снігу та льоду. Відомо, що за інших рівних умов, на льоду шипи будуть однозначно корисні. У той же час шипована шина на асфальті буде володіти кілька гіршим зчепленням з дорожнім покриттям, ніж така ж нешипована.

Таким чином, що б правильно вибрати зимові шини необхідно визначити кількість ваших поїздок за місто, якість прибирання вулиць та дворів вашого міста. Якщо ваш автомобіль частіше, ніж раз на тиждень буде на льоду, можна задуматися про придбання шипованих зимових шин, в іншому випадку купите покришки без шипів і заощаджуйте деяку суму.

Чи впораються всесезонні шини з такою дорогою?

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.