Як зберегти шипи

Купити шиповані шини на автомашину чи нешиповані? У період переходу з літніх покришок на зимові, йдуть дебати вже не один рік. Для тих, хто твердо впевнений, що взимку на автомобілі повинні бути тільки шиповані зимові шини ми можемо дати кілька корисних порад.

Нерідко можна чути, що шиповані покришки втрачають свої шипи за один сезон завдяки малосніжною зими, голому асфальту і погану екологію, тобто, через що завгодно, але тільки не через водія. Насправді завдяки власнику машини можна позбудеться деякої кількості шипів, але при дотриманні декількох нехитрих правил обкатки шипованих автошин, колеса залишаться з шипами поки повністю не зноситься протектор.

Отже, що ж необхідно зробити, що б шиповані зимові шини не втратили всі свої шипи в першу ж зиму. Покришки шіпуются наступним чином: в отвори під шипи вставляють шіповальние пристрій, який розсовує краю гнізд для шипів і під тиском вводить туди шипи. При цій операції шипи закріплюються в пазухах, але не «сідають» остаточно. Для цього потрібно, щоб деякий період часу шини "відлежалися" (хоча б дві - три тижні). Також сприяє «збігання» вплив певного навантаження, від маси автомобіля, що виникає при русі. Однак, занадто сильний тиск на покришки, яке відбувається при різкому розгоні, гальмуванні, занесенні або повороті на межі потрапляння в занос, може привести до того, що не "сівши» шипи вилетять. Саме тому шиповані зимові шини можуть швидко перетворитися в нешиповані.

Для уникнення такої ситуації, перші 500 км, після установки зимової гуми, необхідно пересуватися, не перевищуючи швидкості в 80 км / год, уникаючи різких гальмувань і розгонів. Звичайно ж, винятком з цих правил, є необхідність швидкого прискорення або зупинки для запобігання аварії на дорозі. Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви можете бути впевненим, що переважна більшість шипів в зимових автошинах залишатимуться на своїх місцях.

шиповані зимові шини

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.