Фактори підвищеного зносу шин

Існує кілька факторів, які сприяють збільшенню швидкості зносу автомобільних шин. Швидкість зносу шини (або пробіг) безпосередньо залежить від якості дорожнього покриття. Якщо це покриття в основному складається з щебеню залитого смолою, то регулярна їзда по ньому може призвести до збільшення швидкості зносу шин до 40%.

Другим за важливістю чинником є ​​швидкість пересування автомобіля. Якщо скажімо, ви постійно їздите зі швидкістю понад 120 км / ч., То гума буде зношуватися в два рази швидше, ніж якщо ви будете їздити зі швидкістю 80-90км / ч.

Не варто також різко маневрувати на великих швидкостях, і по можливості намагайтеся уникати різких гальмувань. Знос також залежить і від температури дорожнього полотна, чим вище температура, тим він більше.

Намагайтеся уникати перевантаження автомобіля. В крайньому випадку, трохи збільште тиск в шинах. Це дозволить вам забезпечити більш рівномірний знос протектора, а також захистить шину від пробою, який може статися через удар об обід диска колеса при попаданні в яму. Завжди стежте за тиском в шинах. Знижений тиск може призвести до додаткового зниження ресурсу пробігу покришок.

Догляд за шинами.

Шини самі по собі не вимагають особливого догляду. Досить просто підтримувати в них необхідний тиск і також при цьому перевіряти їх зовнішній вигляд. Так саме при візуальному огляді можна часом виявити явні дефекти шини, які необхідно буде відразу ж усунути.

Також необхідно стежити, щоб на вентилі постійно був накручений ковпачок. Таким чином, ви не допустите попадання пилу і бруду в ніпель або золотник. Також необхідно звертати увагу на наявність порізів на бічній стороні шини. А ось різні тріщини - це вже явні ознаки старості шини, яку також необхідно по можливості замінити.

Періодично звертайте увагу на протектор, стежте щоб в ньому не було різних сторонніх предметів. Якщо ви виявили сторонній предмет, який застряг в протекторі, то необхідно негайно звернутися в найближчий шиномонтаж, там вам відремонтують шину і накладуть спеціальну ремонтну латку.

Не варто ризикувати використовуючи зношені шини, з протектора яких вже видніється корд, так як це рано чи пізно призведе до розриву шини. Уявіть собі, що ви їдете на великій швидкості, і у вас розриває шину. Чи не кожен водій зможе утримати автомобіль рівно на дорозі, тим самим не створюючи аварійної ситуації. Ось чому не варто ризикувати, а краще відразу ж замінити таку покришку.

Монтаж і демонтаж шин.

Для того щоб не пошкодити диск колеса, монтаж і демонтаж автомобільних шин рекомендується проводити на шиномонтажі, або іншою спеціалізованою станції технічного обслуговування. Це зовсім не означає, що якщо у вас в дорозі пробилося колесо, то необхідно викликати евакуатор і везти автомобіль на станцію. В такому випадку можна просто самостійно замінити колесо на запаску. При цьому затягування гайок коштує виробляти хрест навхрест, і з тим самим зусиллям, з яким було закручено пробите колесо. Колеса, які встановлені на одну вісь, обов'язково повинні мати однаковий розмір і малюнок протектора.

Також не рекомендується встановлювати в безкамерну шину камеру, і потім все це монтувати на безкамерний диск. Але якщо ж ви все-таки робите такий монтаж (в разі пошкодження шини, яке неможливо усунути іншим способом), то камеру накачувати необхідно повільно, щоб повітря могло спокійно вийти з простору між камерою і покришкою.

Для того щоб беськамерная шина довго прослужила, при монтажі в неї як правило спочатку накачують набагато більше тиск, а потім повільно спускають до потрібного. Тим самим, забезпечивши міцність з'єднання бескамерной покришки з ободом колеса.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.