Зберігання літньої гуми

Щоб літня (або зимова) гума "дожила" до наступного сезону, вам необхідно витримати ряд нехитрих умов зберігання.

По-перше, температура. Вона не повинна бути вище +25 С. Втім, покришки не люблять і холод. Ідеальний варіант, коли температура навколишнього повітря максимально наближена до кімнатної, що в дійсності не завжди можливо. Якщо ви - щасливий володар опалювального гаража, має сенс залишити колеса там, при цьому особливу увагу приділіть рівню вологості і вентиляції.

Друга умова: приміщення повинно бути сухим, темним і провітрюваним. Зайва волога, сонячні промені і, особливо, висока температура сприяють тому, що покришки покриваються мікротріщинами, що призводить до тимчасовому старіння гуми.

По-третє, подбайте про те, щоб під час тривалого зберігання гума не стикалася з масними плямами, розлитої фарбою або з масними поверхнями. При тривалому впливі подібні агресивні речовини "роз'їдають" шини, роблять гуму більш "крихкою" в місцях дотику.

Крім усього іншого, перед тим як залишити шини чекати наступного сезону, насухо протріть їх - на протекторі може залишатися деяка кількість нафтопродуктів, води і бруду.

І нарешті, четверта умова зберігання літніх шин: ніколи не складайте окремі покришки друг на друга "колодязем". Шини, які будуть внизу, за зиму деформуються під вагою верхніх, що призведе до погіршення зчеплення з дорогою і тимчасовому зносу при експлуатації. Краще або розкладати їх по підлозі окремо один від одного, або тримати у вертикальному положенні, притуливши одне до іншого. Якщо є бажання, в якості профілактики варто іноді міняти колеса місцями і укладати їх в іншому становищі. Ну а в разі, коли ви зберігаєте резину, не знімаючи її з дисків, то можна її класти і стопкою - "колодязем".

сезонне зберігання шин

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.