GoodYear Ultra Grip 8

Протягом багатьох років шинний концерн GoodYear є одним з кращих виробників зимових шин в світі. Доказом цього стають перші місця рейтингів і тестів, проведених авторитетними європейськими виданнями і клубами. Кожна нова модель шин стає все більш досконалою, володіючи кращими характеристиками в порівнянні зі своїми попередниками.

шини GoodYear Ultra Grip 8

Не виключенням стала і новинка зимового сезону 2011 р шина GoodYear Ultra Grip 8.

За результатами випробувань, проведених експертною організацією TUV Sud Automotive1, вона показала більш короткий гальмівний шлях на снігу - на 3%, на мокрій дорозі - на 4%, кращу тягу на снігу і на 6% нижче ризик аквапланування на вологій поверхні (в порівнянні з гумою Ultra Grip 7). Відмінні якості новинки підтвердили і автомобільні журнали ADAC, Auto Bild, Auto Motor Und Sport, Auto Express.

Малюнок протектора Ultra Grip 8 спрямований V-подібний. Це дозволяє шині ефективніше витісняти воду, бруд і сльота із зони контакту. Подвійні V-подібні канали підвищують зчеплення на мокрому снігу, а спеціальні канавки на боковині протектора - бічне зчеплення шини.

Головною особливістю нової моделі є застосування в ній технології "тривимірних ламелей" по всій площі протектора. Такий вид ламелей працює більш ефективно, ніж звичайні ламелі, що дозволяє шині краще зчіплюватися з крижаною кіркою. Додатково в момент гальмування на сухій поверхні, ці ламелі блокують один одного таким чином, що блоки протектора стають більш жорсткими, а це в свою чергу скорочує гальмівний шлях на сухому асфальті. Крім того, будова протектора Ultra Grip 8 дозволяє збільшити площу плями контакту шини з дорогою, що дає ще кращий контроль і керованість на будь-яких поверхнях. Каркас шини став більш легким і міцним, підвищивши економічність і знизивши викиди в атмосферу.

Також був оптимізований склад гумової суміші протектора і боковини покришки, так щоб знизити витрату палива і при цьому зберегти еластичність шини при низьких температурах, а отже і рівень зчеплення на льоду.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.