Дощова гума Goodyear OptiGrip

Протягом десятиліть компанії виробники автомобільних шин спрямовують усі свої зусилля на збільшення терміну експлуатації і поліпшення робочих характеристик своєї продукції. Компанія GoodYear - лідер інноваційних технологій у виробництві шин, пропонує нове рішення, що дозволяє зберігати робочі характеристики покришки в міру зносу протектора..

Відомо, що в процесі експлуатації шини протектор поступово стирається. Це призводить до погіршення якісних характеристик зчеплення покришок з поверхнею дороги, що в свою чергу значно знижує безпеку пересування. У більшості випадків при зносі протектора на 30-40 відсотків здатність шини протистоять акваплануванню помітно знижується, а гальмівний шлях збільшується.

шини GoodYear OptiGrip

У новій моделі GoodYear OptiGrip реалізована технологія "розумного" зносу SmartWear, яка дозволяє шині зберігати відмінне зчеплення з поверхнею дороги навіть в зношеному стані. Що дає ця технологія? Після 30 тисяч км. пробігу шина зберігає високу стійкість до аквапланування. При цьому довжина гальмівного шляху виявляється на 20 відсотків менше, ніж у аналогічної шини в якій не використовується дана технологія. Крім того, шина має відмінну керованість як на мокрій, так і на сухому асфальті, збільшений ресурс пробігу та низький рівень шуму.

Як працює нове рішення? Протектор шини складається з двох різних за складом шарів. Верхній шар має більш високу жорсткість ніж нижній і забезпечує чітку керованість на сухій дорозі і високий показник пробігу. Це досягається завдяки застосуванню нового виду "тривимірних" каналів в протекторі шини. При русі ці канали створюють ефект взаємного блокування сусідніх блоків протектора, що робить їх більш твердими і як наслідок - збільшує керованість і точність реакцій нової шини.

У міру зношування верхнього шару, поступово на поверхню протектора виводиться нижній м'який шар. Він спеціально розроблений для забезпечення підвищеного зчеплення на вологому дорожньому покритті і підтримує високі характеристики керованості протягом усього строку служби покришки.

Унікальність нової технології полягає в тому, що нижній шар протектора має власні водовідвідні канали, які з'являються при стирання верхнього шару. Вони мають дещо іншу конфігурацію і спочатку приховані під верхнім шаром.

Таким чином, шини GoodYear OptiGrip зберігають характеристики нових покришок довгий час і створюють максимально комфортні і безпечні умови руху автомобіля протягом усього їхнього терміну служби.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.