Гарантія на шини

Стандартна гарантія на шини діє протягом 12 місяців з моменту покупки.

Протягом 14 календарних днів підлягають заміні тільки шини, які не були в експлуатації або якщо під час монтажу був виявлений заводський брак (тобто покришки НЕ балансуються або при накачуванні проявляються явні дефекти).

Покупець має право обміняти тільки шини, що не були у вжитку і збережений їх товарний вигляд. Обов'язковою умовою є наявність товарного чека на шини. У разі відсутності таких шин на складі, продавець має право повернути покупцеві сплачену суму.

Якщо шина була встановлена ​​на автомобіль, то незалежно від пробігу, заміна шини можлива в разі визнання того факту, що дефект виник з вини заводу-виготовлювача, що можливо тільки після проведення незалежної експертизи науково-дослідним інститутом УкрСЕПРО.

Витрати на проведення експертизи несе покупець. Якщо експертиза підтверджує, що дефект виник з вини заводу-виготовлювача, продавець оплачує покупцеві витрати на проведення експертизи і робить заміну шини, а в разі відсутності таких шин на складі, продавець має право повернути покупцеві сплачену суму. У гарантійному випадку покупцеві необхідно пред'явити результати незалежної експертизи УкрСЕПРО і документ, що підтверджує факт покупки шини (чек або товарну накладну).

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.