Шинна виставка - Forum Wheels 2017

Хочу всіх колег привітати зі значущою подією - першої спеціалізованої шинної виставкою - Forum Wheels. ТАДАААМ! ;-) це були фанфари !!!

Виставка пройшла успішно - задоволені як ті, хто виставлявся, і ті, хто відвідав виставку, так і самі організатори. Перший "млинець" не вийшов "комом"? як зазвичай буває.

Позитивних моментів було багато, але всіх цікавить негатив: - мало відвідувачів виставки, більш дослівно претензія прозвучала так: хотілося б більше відвідувачів!

- відвідувачів було багато, гріх скаржитися - 98% хто там тусувався - це були шинники. Таке рідко зустрінеш на виставках. По-перше, приміщення виставки не було видно з дороги, тому навіть випадковий водій або перехожий, не міг прийти. Та й сам шлях по ринку Південний (де проходила виставка) був не простий. Треба було постаратися щоб знайти приміщення виставки. Ну і обов'язкова реєстрація - відсікла багато роззяв.

- на виставку приїхали успішні шинники. Ні для кого не секрет, що багато хто з шинників, які торгували шинами по 15 років - вийшли з бізнесу. Багато хто хотів вигідно продатися, проте виставили занадто високий цінник і зараз навіть не можут продати шини за суму, яку вклали. Третім зараз не до виставок - не знають, як провести зимовий сезон.

- частина шинників зі Сходу не знайшла переконливих причин - чому варто провести майже добу в поїзді або 15-18 годин за кермом. Це тільки туди, а ще треба назад дістатися. Той хто шукає, той знайде - просто не захотіли.

-інша претензія, виставка була містечкова по представленості учасників

- як учасник трьох SIA можу сказати, що за кількістю шинної тематики Forum Wheels був не гірше - приблизно однаковий. Так, може по шіномотажке і інструментах було менше - але це питання необхідності. Якщо буде потрібно, то на наступну виставку їх буде в три-чотири рази більше. Організатори самі до кінця не розуміли, що хочуть шинники побачити і виходили з особистих знайомств. І не забувайте - багато цікавих шинних компаній відмовилися від участі у "коньюктурний" причин. Хоча менеджерів частини цих компаній відмовилися бачив особисто, а інша частина думаю також була, просто не знаю їх в обличчя.

- головне, що не зрозумів колега, найцінніше було на виставлених стендах - а в людях, які були на виставці. Такого скупчення шинників на квадратний метр, ще не було за всю історію незалежності України. Що через годинку, як обійшов всі стенди, треба було дістати пачку візиток і говорити щось подібне: Я, Роман Булина - Рівне, а ви звідки? І за пару годин у вас купа корисних знайомств. Тому що люди просто проходили повз один одного, пропрацювавши багато років і провернув суми з шістьма нулями.

- виставка це робота, а не розвага і треба відпрацьовувати витрачені гроші. Як можна приїхати на виставку без візиток ?, а таких було половина шинників.

Чому кажу що виставка вдалася ?! Все, з ким розмовляв - сказали, що приїдуть на наступний раз - тільки вони чекають щось нове і корисне. (Думаю, іноземні оптові постачальники будуть саме такою приманкою).

Організатори говорили безпосередньо з учасниками - все готові взяти участь в наступному форумі, не так багато майданчиків де можна показати себе Фокусованій групі професіоналів.

Від себе хочу вже напроситися на наступну виставку, я вже і дизайн стенду придумав. Одним із завдань відвідування виставки хотів зрозуміти, чи потрібен мені стенд чи ні - потрібен.

Хочу попросити колег щоб написали:
що вам сподобалось?
що не сподобалося?
що треба додати, змінити, покращити?

Ми разом можемо створювати формат наступної виставки.

Forum Wheels 2017

Всі шини, як на долоні.

Роман Булина

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.