Тиск в шинах

Тиск в шинах автомобіля - один з параметрів, які власник авто повинен перевіряти найчастіше. В ідеалі, ви повинні перевіряти його один раз в місяць, а також в тих випадках, коли вам здалося, що тиску в них недостатньо. Крім того, якщо ви плануєте далеку поїздку, поряд із загальною перевіркою автомобіля обов'язково слід переконатися, що шини добре підкачати.

Перше і основне, що ви повинні мати, щоб зуміти перевірити тиск в шинах вашого автомобіля - це манометр шинного тиску. Ви можете придбати його в будь-якому автомобільному магазині, на ринку автозапчастин, а також можна користуватися послугою виміру тиску в шинах на станціях технічного обслуговування або на шиномонтажних станціях.

Перед використанням манометра тиску необхідно переконатися, що він функціонує належним чином. Несправний манометр може видавати невірні результати, а його власник навіть не буде знати про це. В результаті шини автомобіля можуть бути перекачані або відчувати брак тиску. Тому дуже важливо упевнитися в тому, що манометр робочий і дає правдиві свідчення.

Яким чином, перевіряючи тиск в шинах, визначити, що тиску досить? Дуже просто: у більшості автомобілів на дверний стійці з боку водія (або люку бака) приклеєний стікер , на якому вказано оптимальне для шин даної моделі автомобіля тиск. Знаючи оптимальний тиск для шин вашої машини, вам не складе труднощів зробити замір. При вимірі манометр повинен розташовуватися перпендикулярно площині дисків, суворо уздовж ніпеля. Так само манометр повинен бути добре закріплений на ніпель з тим, щоб не пропускати повітря, так як це може призвести до спотворення показань.

Дуже важливий момент - вимірювати тиск потрібно на "холодних" шинах. При інтенсивному русі температура шин значно підвищується, а разом з нею і внутрішній тиск. коли шини остигають, тиск також зменшується.

Не слід відноситься до контролю тиску поверхнево, зміну тиску на 0,5 bar не можливо побачити "на око". Знижений тиск руйнує корд, а ремонт такого колеса неможливий. Підвищений тиск в шині збільшує навантаження на елементи підвіски, автомобіль стає жорстким, не комфортним, значно погіршується керованість.

Рекомендований тиск в шинах може бути зазначено в кПа або Psi.
Як їх перевести в звичні нам Бари - дивимося нижче...

тиск в шинах

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.