Зимова гума Barum Polaris 3

Компанія Barum, що входить в найбільший концерн Continental AG, в черговий раз порадувала автолюбителів своєї нової високотехнологічної гумою Polaris 3, що є продовженням успішної лінійки зимових шин Polaris. Новинка являє собою високошвидкісну нешипованну гуму з направленим малюнком протектора. Що цікаво, застосовуватися вона може не тільки на легкових автомобілях, але і на повнопривідних позашляховиках і кросовери. Такі шини мають спеціальне маркування «4x4» на боковині.

Barum - Continental

Як заявляють виробники, найважливішим гідністю Barum Polaris 3 є її економічність. Шина володіє оптимізованим протектором з додатковою канавкою, що дозволяє найбільш рівномірно розподілити навантаження, не створюючи «вогнищ напруги» в певних місцях протектора. А завдяки підвищеній стійкості його окремих блоків, значно зменшується опір коченню. А це, в свою чергу, спричиняє скорочення витрати палива, викиду шкідливих речовин в атмосферу і зводить до мінімуму знос протектора, дозволяючи автомобілю рухатися легко і плавно.

На відміну від своїх попередниць Polaris 2, нові зимові шини від Barum мають більш широкі плечові зони, внаслідок чого покришка стала жорсткішою і тепер набагато краще тримає дорогу на слизькому покритті. З метою боротьби з акваплануванням, інженери Barum оснастили протектор Polaris 3 додатковими канавками в плечевінах. Канавки відразу ж відводять і розсіюють зайву вологу, не дозволяючи шині збирати і штовхати перед собою занадто багато води і рідкої сльоти. Важливу роль в боротьбі з акваплануванням грає і особлива гумова суміш нових шин, виконана з сучасних матеріалів, серед яких присутній і силика.

Не була обділена увагою і проблема пересування по свіжому пухкому снігу. У конструкції Barum Polaris 3 застосовується особлива система снегоулавлівателей - особливих виступів по краях блоків протектора. При попаданні колеса автомобіля в сніг, снегоулавлівателі не дають йому ковзати по канавках протектора, перешкоджаючи їх забивання. Таким чином запобігає раптова втрата зчеплення і можлива пробуксовка колеса, що самим позитивним чином впливає на тягу, прискорення і гальмівні властивості покришки. Варто згадати і величезна кількість ламелей особливої ​​форми, які забезпечують Polaris 3 впевнене зчеплення на битій снігу і льоду.

Barum Polaris 3

Barum Polaris 3 є високошвидкісний гумою і деякі її типорозміри мають індекс швидкості до 240 км / ч. Завдяки високотехнологічної гумової змести і оптимальному розташуванню елементів протектора, Polaris 3 видає мало шуму, в той же час будучи міцною і надійною покришкою, що забезпечує високий рівень безпеки на дорозі. Тим не менш, не варто випускати з виду той факт, що Barum Polaris 3 є нешипованной гумою, а значить, втілює в собі багато рис своїх аналогів, як позитивні, так і негативні.

Barum Polaris 3 знаходиться в тому ж ціновому сегменті, що і її попередники і на сьогоднішній момент випускається в 72 різних типорозмірах, для дисків діаметром від 13 до 17 дюймів.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.