Автомобільний компресор

В даний час електричні компресори для підкачки шин практично витіснили своїх механічних побратимів. Адже з їх допомогою можна швидко і без зайвих зусиль накачати колесо в будь-яких умовах. Достатньо всього лише підключити провід в роз'єм «прикурювача», підвести шланг до колеса і натиснути кнопку на корпусі компресора. Погодьтеся, набагато зручніше, ніж по-старому працювати ручним або ножним насосом.

У зв'язку з великою різноманітністю пропозицій в магазинах на ринках, правильно вибрати і купити автомобільний компресор - не таке вже й просте завдання для непідготовленої людини.

Стандартний повітряний автокомпресор складається з таких основних вузлів і деталей: електродвигуна постійного струму, що працює від штатного акумулятора автомобіля, циліндра і поршня, системи клапанів, манометра.

Основні аспекти, на які варто звернути увагу при виборі:

1. Головний показник електричного компресора - потужність. Чим вона більше, тим більше граничний тиск і вища продуктивність, а значить, час за яке можна буде накачати шину, буде менше. Однак власникам легкових автомобілів зі стандартними шинами не варто гнатися за потужними автокомпрессора, адже сенсу купувати пристрій здатне забезпечити на виході тиск в 8 і більше атмосфер немає, якщо робочий тиск в покришці не перевищить 3 атмосфери.
До того ж чим потужніший компресор, тим більше струму йому потрібно для роботи. А як відомо, стандартний прикурювач може витримати не більше 15 ампер, в іншому випадку згорить запобіжник. Тому якщо потужність насоса значна, то найкраще підключати його безпосередньо до акумулятора за допомогою спеціальних затискачів. Також чим більше потужність, тим більше розмір самого пристрою. Тому, купуючи потужний повітряний компресор, задумайтеся, чи можете Ви його без проблем розмістити в багажнику свого авто.

2. Другий важливий показник - час, протягом якого компресор зможе працювати. Адже погодьтеся, дуже незручно після кожного накачаного колеса чекати поки пристрій охолоне. Тому рекомендуємо перед покупкою ознайомитися з даною характеристикою. Кожен поважаючий себе виробник в обов'язковому порядку вкаже її в паспортних даних до виробу.

3. Якість виготовлення. Бажано, щоб корпус насоса був виконаний з металу, дроту були потрібної товщини і з хорошою ізоляцією, роз'єм прикурювача мав надійними контактами. Також якісний насос повинен мати захист від перегріву і від короткого замикання. Крім цього дуже важливо щоб компресор міг працювати в повному діапазоні температур. Адже, наприклад, автонасоси мембранного типу на відміну від поршневих, не працюють при негативних температурах.

автонасос

4. Ергономічні показники. В обов'язковому порядку автокомпресор повинен володіти повітряним шлангом необхідної довжини, інакше дістати до всіх коліс буде проблематично. Крім цього бажано щоб пристрій був оснащений точним манометром. Інакше створити однаковий тиск у всіх колесах не вийде. Якщо бюджет дозволяє, то краще вибрати автонасос обладнаний електронним манометром і функцією підкачки до певного тиску.

5. Додаткові можливості. Багато виробників оснащують компресор світлодіодним ліхтарем, який допоможе в темний час доби. Крім цього бажано щоб в комплекті з насосом були додаткові перехідники, наприклад, для того щоб накачати відпочинку м'яч або гумовий човен. Також не зайвими будуть спеціальна сумка або валіза, призначені для безпечного транспортування та розміщення автонасосами.

6. Можливість обслуговування. Рано чи пізно, як і будь-яка інша техніка, автомобільний насос може зажадати обслуговування. Тому при виборі радимо купувати ті вироби, які передбачають можливість ремонту.

Автомобільний компресор для підкачки шин - важлива і необхідна кожному автолюбителю пристрій, тому краще спочатку вибрати якісний, надійний і функціональний насос, який справно буде справлятися зі своїми обов'язками протягом довгих років.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.