Шини Cordiant

Російський холдинг «СИБУР - Російські шини" є на сьогоднішній день найбільшим виробником автомобільних покришок в Європі. До його складу входять такі відомі шинні заводи як «Омскшина», «Уралшина», «Ярославський шинний завод» і безліч інших підприємств. Продукція холдингу «СИБУР - Російські шини" широко представлена ​​на ринку величезним асортиментом шин для легкового, вантажного, сільськогосподарського транспорту.

Серед них варто виділити автопокришки, що випускаються під брендом Cordiant, що відносяться до цінового сегменту «B» і користуються великим попитом серед російських водіїв. Сьогодні Cordiant - це літні та зимові шини, виготовлені за найсучаснішими технологіями, здатні задовольнити навіть найвимогливіших покупців. За оцінками експертів, завдяки відмінній якості, продукція під маркою Cordiant здатна впевнено конкурувати з відомими світовими брендами. До того ж ціни на ці шини досить демократичні. Існує кілька моделей Cordiant, з яких можна виділити популярні літні моделі Standart, Sport, Comfort, а також зимові Sno-max і Polar.

Cordiant Standart

Cordiant Standart

Cordiant Standart - літні шини, що володіють стильним дизайном і підвищеною функціональністю. Завдяки тому, що до складу гуми входить новий каучук DSSK, ця модель покришок володіє прекрасними зчіпними властивостями і дозволяє значно знизити витрату палива. До всього іншого, Cordiant Standart відрізняється високою курсовою стійкістю на великих швидкостях (його індекс швидкості «H» - до 210 км / ч). Шини Standart дуже надійні і стійкі до пошкоджень, що робить їх гарним вибором за невеликі гроші!

Cordiant Comfort

Cordiant Comfort

Ця покришка від Cordiant розроблена спеціально для російських доріг якістю «нижче середнього». Володіючи значною міцністю, ця шина ще й знижує навантаження на підвіску в момент попадання автомобіля в яму або вибоїну, роблячи тим самим їзду комфортабельною і приємною. Дизайн протектора такий, що шум при русі зведений до мінімуму. У сиру погоду дана модель ефективно протистоїть аквапланування, зміщуючи його в сторону більш високих швидкостей. У будь-яких ситуаціях автомобіль веде себе впевнено і передбачувано, що робить Cordiant Comfort відмінним вибором для експлуатації на вітчизняних дорогах.

Cordiant Sport 2

Cordiant Sport 2

Модель шин Sport - дощова літня гума, що володіє підвищеними показниками комфорту, безпеки і динаміки. Каркас шини виготовлений з капрону, завдяки чому покришка досить легка, відмінно поводиться на високій швидкості і значно полегшує управління автомобілем. Капроновий каркас рівномірно розподіляє тиск усередині шини, сприяючи рівномірному зносу. Сам же унікальний гумовий склад покришки обумовлює її жорсткість і довговічність. Агресивний направлений малюнок протектора, маса поперечних і поздовжніх канавок на протекторі дозволяють відмінно справлятися з ефектом аквапланування і надають гумі непогані зчіпні властивості. Плечові блоки спеціальної форми значно зменшують шум при русі.

Cordiant Sport 2 - продовження популярної спортивної моделі. Володіючи всіма перевагами свого попередника, Sport 2 забезпечує ще краще проходження крутих поворотів, змушуючи автомобіль рухатися строго по заданій траєкторії. Протектор Sport 2 є асиметричним: одна сторона відповідає за водовідвід, а друга - за керованість і маневрування.

Cordiant Polar 2

Cordiant Polar 2

Cordiant Polar SL

Cordiant Polar SL

Моделі Polar 2 і Polar SL - перші зимові шини, що випускаються під брендом Cordiant і мають асиметричний малюнок протектора. У загальних рисах, моделі Polar - це гума для їзди в місті. Розширюються бічні канавки роблять її протектор придатним для впевненого водіння по мокрій і сніжної міськії «каші». Та й при їзді по асфальту машина впевнено тримає дорогу, добре гальмує і не викликає дискомфорту. Рівень шуму у нових моделей Polar 2 і Polar SL значно знижений. Їх попередниця - гума Polar трохи «підвивала» практично у всьому діапазоні швидкостей. Для спокійної міської їзди шини Cordiant Polar - дуже непоганий вибір.

Cordiant Sno-Max

Cordiant Sno-Max

Зимові шиповані шини Sno-Max вперше дебютували в 2007 році і стали другою моделлю, що випускається Cordiant для зимової їзди. Зовнішня сторона покришки Sno-Max виготовлена з м'якої гуми, а внутрішня, в якому і фіксуються шипи - з більш жорсткою. Завдяки цьому, автомобіль «взутий» в Sno-max, гальмує ефективно і швидко, незважаючи на сніг або лід. Величезна кількість ламель і канавок забезпечують відмінне зчеплення і керованість навіть в найсуворіших умовах. Унікальність Cordiant Sno-Max в тому, що володіючи, в порівнянні з європейськими аналогами, довшими шипами, їх втрати зведені до мінімуму. Хоча що стосується акустичного комфорту і плавності ходу, то в цьому Sno-Max дещо програє закордонним конкурентам. Та й на сухому асфальті він показує себе не завжди позитивно по частині керованості (завдяки наявності шипів). Проте, для суворої зими ця гума - цілком гідний вибір.

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.