Nokian і Michelin російського виробництва

За останні кілька років на території Росії відкрилося величезна кількість підприємств, що випускають різні товари під європейськими марками. Торкнулася ця тенденція і сфери виробництва автомобільних шин. Такі великі європейські компанії, як Nokian і Michelin , мають на території Російської Федерації власні заводи, на яких виготовляються і випробовуються першокласні автомобільні покришки.

Michelin

Однак, у споживачів виникає маса питань щодо якості шин Nokian і Michelin вітчизняного виробництва. Російські та українські покупці як і раніше мислять штампами: «якісне - тільки імпортне». Автопокришки, виготовлені у нас в країні під європейськими брендами, багато хто вважає товаром другого сорту або підробкою. Поспішаємо вас запевнити, що це не відповідає істині.

Фінська компанія Nokian Tyres має в світі всього два заводи, які забезпечують продукцією країни Європи, СНД і Північної Америки. Один завод розташований в фінському місті Нокіа, другий - в російському Всеволжске. Ці два підприємства забезпечують шинами марки Nokian весь світ, популярні покришки можна знайти в Німеччині, Франції, США, Канаді та в інших країнах.

І, наприклад, німець, виявивши на прилавку шини Нокіан російського виробництва, що не додасть цьому великого значення. Наші ж покупці часто перебувають у владі помилок.

По-перше, багато хто вважає, що російські робітники, грубо кажучи, халтурять і випускають брак. Але до заводу Nokian це не має ні найменшого відношення, тому що виробництво там повністю автоматизовано: всі ключові операції по резіносмешенія, вулканізації і збірці шин віддано в руки високотехнологічних машин. Крім того, на заводі постійно присутні фінські фахівці, що забезпечують консультаційну та технічну підтримку і передають безцінний досвід виробництва гуми російським колегам. Якість продукції повністю контролюється, всі внутрішні дефекти покришок виявляються ще на стадії виробництва. Сьогодні в російському підрозділі Nokian Tyres працює понад 630 висококваліфікованих фахівців.

Друга помилка російських і українських автовласників - нібито, на завод завезли застаріле і дешеве обладнання з Фінської заводу. Насправді завод, навпаки, перевершує фінський за багатьма показниками. Компанія Nokian Tyres інвестувала 155 млн. Євро в російське виробництво шин, оснастивши його за останнім словом техніки. Підприємство у Всеволжске було засновано в 2005 році і обладнано тільки найсучаснішою і надійною автоматикою. З кожним роком завод збільшує кількість виробничих ліній і в найближчому майбутньому планує випускати до 10 мільйонів покришок в рік.

Крім усього іншого, Всеволжскіе підрозділ компанії пропонує ряд моделей шин, адаптованих спеціально під російські та українські кліматичні умови, що робить Nokian вітчизняного виробництва відмінним вибором для наших суворих зим.

Своїм виробництвом в Росії володіє і компанія Michelin. У 2004 році відбулося відкриття заводу Michelin в селі Давидове Московської області. Таким чином, французька компанія виявилося першою, хто налагодив виробництво імпортних автопокришок в Росії. Завод в Давидовому оснащений новітнім обладнанням, включає в себе єдиний в групі компаній Michelin цех шипования. За перший рік роботи завод випустив понад мільйон шин, серед яких присутні вже відомі нам Michelin Energy, Alpin, X-Ice North, BFGoodrich g-Force stud, Kleber Kapnor 5.

Покришки від Мішлен, виготовлені в Росії, поставляються в багато країн світу. Якість російських шин Мішлен визнано найбільшими автовиробниками, такими як Toyota, яка зробила Мішлен своїм єдиним постачальником шин для зібраних в Санкт-Петербурзі автомобілів Toyota Camry. З 2006 року Мішлен тісно співпрацює з компанією Форд, поставляючи покришки для автомобілів Ford Focus 2 теж російського складання.

Таким чином, завдяки високотехнологічному виробництву, професіоналізму співробітників і регулярному контролю якості, шини, що виходять з конвеєра російських заводів, ні скільки не поступаються за якістю своїм закордонним «побратимам».

Nokian Tyres

Як купити?


Купити шини можна зробивши замовлення по телефону


Самовивіз в Дніпрі - Визначившись з вибором, просто узгодьте час Вашого приїзду.

Доставка по Україні - Компанією "Нова Пошта", оплата при отриманні.

Мінімальна висота протектора?


Висота (або глибина) протектора робить вирішальний вплив на здатність автомобільної шини підтримувати необхідний рівень зчеплення з мокрою або засніженою поверхнею дороги.

Згодом всі шини зношуються. Виникає питання - яка гранично допустима мінімальна висота протектора?

Країна виробництва шини?


В останні кілька років, одним з найбільш важливих критеріїв, при ухваленні рішення про покупку тієї або іншої моделі покришки, стала країна її виробництва.

Одна з причин - це різниця в ціні. Так, ціна на одну і ту ж модель шини може істотно відрізнятися в залежності від країни її виробництва.